Kredyt odnawialny na podstawie historii rachunku

Witam

W grudniu 2007 podjalem prace na umowe o prace na czas probny 3 miesiecy, ktory skonczyl mi sie z koncem lutego 2008. Od marca b.r. mam juz umowe o prace na czas okreslony do roku 2011. Dostalem juz wiec 3 pierwsze wynagrodzenia. Wczesniej (przed grudniem 2007) na moj rachunek w mBanku wplywaly uznania za umowe zlecenia (nierugularnie) oraz pieniadze od rodzicow.

Czy mam szanse ubiegac sie o kredyt odnawialny na podstawie historii rachunku w mBanku? Rachunek w mBanku posiadam prawie od poczatku istnienia Banku. Teoretycznie mBank zyczy sobie, zeby przynajmniej od 6 miesiacy wplywalo wynagrodzenie za prace, jednak gdy wypelniam wniosek mam do wyboru opcje wyboru kredytu odnawialnego na podstawie historii rachunku i posiadam zdolnosc wyliczona wstepnie na 6 100 PLN. Gdy wybiore opcje na podstawie zaswiadczenia o zatrudnienia zdolnosci posiadam 4 400 PLN. Na pierwszej opcji zalezy mi bardziej z uwagi na to, ze nie pracuje w miejscu, gdzie miesci sie ksiegowosc i zdobycie zaswiadczenia o zarobkach jest nieco uciazliwe. Czy to, ze mBank oferuje mi juz podczas wypelniania wniosku opcje kredytu na podstawie historii rachunku i wylicza wstepna zdolnosc kredytowa, oznacza ze wstepnie akceptuje te historie i wplywy? Czy mam szanse uzyskac juz kredyt odnawialny jedynie na oswiadczenie?

Czy ktos mial podobne doswiadczenia z zabieganiem o kredyt odnawialny?
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam,
Kamil.