Ostatnia aktywność

Eurobank powstał z przejęcia Banku Społem i Wschodniego przez wrocławskiego biznesmana Mariusza Łukasiewicza. Wcześniej stworzył Lukasa, którego z dużym zyskiem sprzedał francuskiej Credit Agricole. Teraz zamierza zrobić to samo - stowrzyć bank i szybko go sprzedać. I znowu mogą kupić go Ci sami Francuzi, co poprzednio.

Na razie szczegóły oferty nie są znane. Bank ma być nie podobny do innych. Oddziały mają się mieścić głównie w hipermarketach. Z tego powodu Eurobank na pbb nazywany jest bankiem tekturowym. Ciekawe uzupełnienie do istniejących już na naszym rynku banków marmurowych i wirtualnych. :-)

A tak na poważnie, bank będzie łączył wszystko po trochu - zalety marmurka i wirtualnego. A na początek będzie rzecz jasna ostra promocja - wysokie procenty, niskie opłaty, itd. etc.

Siedzibę mają w Hotelu Dorint na Św. Mikołaja we Wrocławiu. I tu zauważyć można z kim chcą walczyć - są o piętro wyżej od MultiBanku.

Start jest przewidziany na wrzesień. Data jednak w ostatniej chwili może się przesunąć na termin bliżej nieokreślony.

Na razie Mariusz Łukasiewicz zaprasza na film własnej produkcji p.t. "Ciało" do kin.
http://www.cialo.p/
I do swojej restauracji JaDka, którą współtworzy z Magdą Gessler, będącą kulinarnym guru stolicy.
Ulubiony kolor Magdy, jak i każdego innego szanującego się komunisty (przepraszam: socjaldemokrata) to oczywiście czerwony. I Eurobank też ma być wściekło-czerwony. Logo do obejrzenia co poniedziałek w dodatku Gazeta Praca do Wybiórczej.

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 35772 | wypowiedzi: 299544