Ostatnia aktywność

no to PS ;) :

Krab (i podobni ;) - nieco pochopnie oceniasz, nie bierzesz pod uwage calego kontekstu, patrzysz zbyt plytko, wiec chociaz.... masz prawo do tak sformuowanych pytan i watpliwosci - staraj sie go nie naduzywac.

Shuriken (i nastepcy ;) - zbyt emocjonalnie reagujesz, choc wiem i rozumiem, ze wynika to z Twojego zaangazowania. Wiem i rozumiem, bo sam siedzialem przez ladnych pare lat w jednej z organizacji pozarzadowych, i to bynajmniej nie w roli biernego obserwatora. Wiem wiec, ze bardzo wazne jest zachowanie dystansu do tego co sie robi, dystansu ktory w sposob naturalny zmniejsza sie wraz ze wzrostem zaangazowania. Skutek jest taki, ze czlowiek reaguje wyraznym poirytowaniem slyszac kolejny raz jakies zupelnie "glupie" pytanie czy stwierdzenie w kwestii, ktora jest dla niego od dawna oczywista, i obiektywnie jest oczywista - jesli zna sie ja wszechstronnie i od podstaw. Ludzie ktorzy przychodza zupelnie "zieloni" nie moga miec takiej wiedzy - trzeba o tym pamietac i starac sie to zrozumiec....
Tak czy inaczej, przytoczona przez Ciebie "statystyka" powalila mnie na kolana ;) Bez dwoch zdan - nalezy Ci sie SZACUNECZEK ! ;)

Nie wchodze na forum (i "okolice" ;) zbyt czesto by dalo mi to mozliwosc w pelni swiadomego glosowania na konkretnego czlowieka, ale na tyle czesto by dalo mi to wlasciwy przekroj.

Nie mam zadnych watpliwosci, ze mRada ma sens i jest potrzebna; ci ludzie robia kupe dobrej i bardzo potrzebnej roboty - zarowno dla klientow, jak i samego banku (choc ten zapewne nie w pelni zdaje sobie z tego sprawe). Maja odpowiednia wiedze ekonomiczna, a przede wszystkim praktyczna - dotyczaca tego konkretnego banku i konkretnych produktow - wiec jesli cos mowia, to wiedza o czym mowia ;)

Inna sprawa, na ile skuteczne jest ich oddzialywanie na sam bank - ale nikt nie gwarantowal, ze bedzie to proste i latwe; interakcja "zwyklych" klientow (a nie korporacyjnych, kluczowych, strategicznych), poprzez swoja reprezentacje, z komercyjna instytucja; polaczenie demokracji i praw rynku ;)

Jedno jest jasne - jesli mRada bedzie istniala, dzialala merytorycznie i konsekwentnie, i im wieksze bedzie miala poparcie z naszej strony - tym wiecej bedzie mogla zmienic, z korzyscia dla nas. Jesli nie - bedziemy zdani wylacznie na to, co mBank bedzie uprzejmy nam zaproponowac :).

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 35512 | wypowiedzi: 296554