Ostatnia aktywność

Shuriken (mRadny) napisał(a):

> Jak robisz przelew, to też musisz zabezpieczać środki. Masz
> więc podwójną fatygę, a przy PZ - pojedynczą albo
> zerową (jeśli trzymasz wszystkie środki na eKoncie).

A tam fatyga - zlecasz przelew przyszły od razu po otrzymaniu faktury i zapominasz o sprawie.

>
> > znajde taki co ma i bezplatne przelewy i bezplatne PZ...
>
> Powodzenia :-) Spodziewaj się też "bezpłatnego"
> oprocentowania (alias 0,0%).

Lukas ekonto Pro - 4,2 %, przelewy bezpłatne, PZ bezpłatne ;-)

>
> > oczywiscie ze logiczne. Ale dlaczego cos co jest tanie dla
> > mBanku
>
> Oporek już napisał, że niekoniecznie jest to tanie dla
> mBanku, bo wymaga więcej logistyki i papierkologii niż zwykły
> przelew. Poza tym przelewy były w mBanku od początku, a PZ
> jest stosunkowo nową usługą - ergo jego wprowadzenie było
> dodatkową pozycją w budżecie rozwojowym.

Całkiem logiczne wyjaśnienie - tylko np. mnie się nie chciało kombinować w ten sposób, że przelewy to z mbanku, a PZ np. z Lukasa - no i skutek tego taki, że wszystko idzie z Lukasa (dodatkowym plusem dodatnim ;-) są jeszcze potwierdzenia z pieczątką za 1 PLN) i kasa na opłaty leżakuje sobie w Lukasie ;-) A te 12 PLN rocznie za PZ w mbanku wydaję na VE w Inteligo i mam za to dodatkowe bankomaty do wykorzystania. Wiem, że takie "kombinowanie" może się wydać śmieszne (cóż to jest 12 PLN rocznie!), ale ja mam taką zasadę, że płacę tylko za to, za co muszę, a nadwyżki wydaję na książki i płyty ;-)))))))))

Pozdrowienia,
Glenn

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 35393 | wypowiedzi: 295308