Ostatnia aktywność

Zlituje sie i nie bede zakladal nowego watku... Poniewaz wlasnie zostalem uszczesliwiony wylaczeniem starego systemu, ktore nastapi za miesiac, po kolejnym, jeszcze glebszym przeanalizowaniu nowego systemu, zamieszczam moj ostatni post na temat tego kuriozum.

PLATNOSCI / MOJE FINANSE

To ze podzial zawartosci powyzszych oraz przenoszenie pomiedzy tymi dwoma jest wynikiem rzucania przez szympansa rzutkami do tarczy, ustalilismy juz dawno temu.

WIADOMOSCI

Na karcie Platnosci krzyzyk 'znika' wiadomosc. A ja glupi myslalem ze ja kasuje. No to klikam Zobacz wszystkie i laduje w... Pasaz? WTF? No dobra, nie wazne. Wchodze w kazda i z osobna kasuje... Czemu tu nie moze byc krzyzyka na wierzchu po najechaniu na wiadomosc? Owszem, nie mam ochoty na czytanie ich wszystkich.

KREDYTY

Najpierw porownanie sciezek:

Stary:
1) kredyty
2) splata na raty
3) harmonogram
Nowy:
1) moje finanse
2) kredyty
3) splata na raty
4) harmonogram i historia
5) harmonogram

Przy okazji gratuluje mBankowi glupoty. Teraz juz wiem czemu co miesiac, gdy sobie nadplacam, bombardujecie mnie papierowym harmonogramem splat - bo zgodnie z ustawa musicie, skoro w nowym systemie harmonogram nie wyswietla rozbicia raty na kapital i odsetki!!!

Chociaz ustawa o kredycie konsumenckim mowi, ze harmonogram udostepnia sie na wniosek, ale rozumiem, ze zakladacie, ze po zmianie wysokosci raty i tak bym go chcial? Slusznie!

NADPLACEINE KREDYTU

Liczba pozostalych rat: 7
Wpisuje do nadplacenia kwote rowna z grubsza jednej racie a buttony ponizej informuja:
Mozesz: (1) Zmniejszyc rate do xxx,xxx (2) Skrocic czas trwania kredytu do 7 miesiecy.

WTF? Mam jeszcze siedem rat, i skracam tez do 7...?

Oprocz tego drobny druk ponizej zawiera dwa razy to samo zdanie: "Kwota częściowej lub całkowitej spłaty powiększy minimalną wymaganą spłatę karty kredytowej w kolejnym wyciągu." Poprawcie te babole.

REKLAMY

Wszedzie wewnatrz serwisu reklamy, bannery, buttony... rzygac sie chce. A juz zakladka Kredyty wyglada jak pudelek.pl.Generalnie wielkie dzieki za nie szanowanie mojego czasu.

KSIAZKA ODBIORCOW

To ze zostala przetasowana po pierwszej linijce nazwy (ponownie dziekuje ze nie szanowanie mojego czasU), to jedno. To ze majac marne 20 pozycji mam liste do scrolowania na 2 ekrany full hd to drugie (wyrazy wspolczucia dla tych co maja 2-3 razy weiecej).

Ale zeby wyswietlac szczegoly odbiorcy ta strzaleczka przy numerze jego rachunku to przeszliscie samych siebie - pol dnia kombinowalem. Bo oczywiscie zeby szczegoly sie wyswietlaly od razu po wejsciu w odbiorce to nie moglo byc, nie? Przeciez im wiecej klikniec tym lepiej...

ZYEBALO SIE

Jak sobie chodzilem po tym nowym systemie, to nagle przestala sie ladowac zakladka Karty - kazda inna chodzila normalnie a gdy klikalem na Karty to tylko ladowala sie gora strony a na srodku krecil sie ten czerwony robak. Pomoglo dopiero przelogowanie. Nawet nie restartowalem przegladarki, wiec problem ewidentnie po waszej stronie.

PLUSY

Znalazlem JEDEN (!) - historia transakcji KK z danego okresu rozliczeniowego jest wyswietlana zawsze na jednej stronie, chocby to bylo ponad 100 transkacji (nierzadko tyle mam) - w starym systemie musialem sie przeklikiwac przez dwie lub trzy strony.

Tylko co z tego skoro, jak juz pisalem, nie widac ktora KK zrobiono transakcje (glowna czy dodatkowa!), wiec to w zasadzie plus ujemny.

Podsumowujac, dziekuje za odczucia jak na poczcie polskiej, gdzie moge kupic wszystko od wody kolonskiej, przez papier totaletowy po prezerwatywy. Oraz popieram wczesniej tu wysunieta teze, iz wszystko sprowadza sie do utrudnienia kontroli nad finansami.

wątki: 583 | wypowiedzi: 12

Aktywny w grupach:

mKlient