Forum: mKlienci

infolinia

jestem potencjalnym klientem embanku-przyslali mi formularzedo podpisania idzwonilem do mlini 0801362265 i powysluchaniu reklam i naciskam 0 i nic... i tak po kilka razy przez dwa dni.Dzwonilem tez na lodzki telefon 0426762265 i co -to samo pan Pustelnik.Zostalo mi jeszcze 5 dni na skontaktowanie sie z operatorem.

Odpowiedzi

Zmień widok

6

Witam,
A to trzeba oddzwaniac? Po co? Ja nie musialem, przyslali umowe, ja ja odeslalem. Potem dostalem karte i pin, wtedy to juz trzeba zadzwonic, ale ty chyba nie o tym 'etapie' piszesz.
:-)

Janusz

brak grupy

Jeszcze kilka tygodni temu na dużym osiedlu w środku miasta wojewódzkiego pracowała centrala z wybieraniem impulsowym..
Ale u Ciebie wystarczy pewnie tylko przestawić telefon na tone (taki przełącznik z boku aparatu..)..
A jeśli korzystasz z automatu to upewnij się, że nie jest niebieski..

Pozdrawiam..
Mikołaj..

"A jeśli korzystasz z automatu to upewnij się, że nie jest niebieski.."

LOL

(Sorry)

brak grupy

mKlient napisał:
>
> "A jeśli korzystasz z automatu to upewnij się, że nie jest niebieski.."
>
> LOL
>
> (Sorry)

A jeśli dzwonisz z chipowego to się spiesz - dołożyli mu parę cyferek tonowo, ale może nie wystarczyć..

(To są plusy ujemne rozwoju technologii)

Pozdrawiam..
Mikołaj..

brak grupy

Niebieski, nie niebieski, bez różnicy.

W Gliwicach (chyba całych), jak dzwonisz ze "srebrnych" automatów (tych na kartę magnetyczną jeszcze), to też nie masz co liczyć na tonowe wybieranie. Słychać impulsowe stukanie, jak za starych dobrych lat ubiegłego stulecia.

Pozdrowienia dla TP.S.A i do Europy!

trzy

Komentuj z innymi