Forum: mKlienci

brak grupy

Wplaty przez bankomaty?

Orjentuję się, że w USA jest możliwość wpłacania pieniędzy na konto przez bankomat. Czy mBank oferuje taką usługę, a jeżeli nie to czy planuje wprowadzić ja w przyszłosci?

Odpowiedzi

Zmień widok

12

Mirek napisał(a):
>
> Orjentuję się, że w USA jest możliwość wpłacania pieniędzy na
> konto przez bankomat.

W Polsce tez jest, tylko bank musi posiadac bankomaty z funkcją depozytową.

> Czy mBank oferuje taką usługę, a jeżeli
> nie to czy planuje wprowadzić ja w przyszłosci?

O ile wiadomo, to 2 x nie.

brak grupy

Mirek napisał(a):
>
> Orjentuję się, że w USA jest możliwość wpłacania pieniędzy na
> konto przez bankomat. Czy mBank oferuje taką usługę, a jeżeli
> nie to czy planuje wprowadzić ja w przyszłosci?

Nie planujemy wdrożenia tej uslugi na masową skalę w najblizszym czasie (wg mojej wiedzy pilot - w Łodzi?- jest przewidywany)

Pozdr.
W.B

brak grupy

Postawicie własny bankomat (BRE?), czy Euronet szarpnie się na bankomat z funkcją depozytu?

rsad

brak grupy

rsad napisał(a):
>
> Postawicie własny bankomat (BRE?), czy Euronet szarpnie się
> na bankomat z funkcją depozytu?
>
> rsad

A tego to już nie wiem, really

W.B

brak grupy

Z tego co wiedzialem Euronet ma kilka takich bankomatow. Nie wiem ile, na pewno niewiele w porownaniu z iloscia tych "normalnych". Pamietam, ze dalo sie tam wplacac kase do Citi (Przyczym to byl bankomat euronetu)

brak grupy

A... chyba, że tak. Ja jeszcze takiego Euronet-a nie widziałem.

rsad

Funkcje depozytowa maja bakomaty PKO BP i Pekaosy.

W pierwszej kolejnosci to chyba multi cos takiego uruchomi. A pozniej dopiero nasz mBank. Jako, ze ta uzyteczna funkcja kosztuje, BRE nie kwapi sie do jego uruchomienia.

brak grupy

miecznik napisał(a):
>
> Jako, ze ta uzyteczna funkcja
> kosztuje, BRE nie kwapi sie do jego uruchomienia.

Że kosztuje - nie zaprzeczę. Ale pewnie i to obaj wiemy, ze dodanie funkcji depozytowej do bankomatów co rownaloby sie bezoprowizyjnym wplatom byloby lepszym chwytem marketingowym niz Supermarket. Teraz obliczajac oprocentowanie w mBanku odejmuje sobie 0,5 procenta jako "koszt obslugi rachunku".. Gdybym mogl wplacac bez prowizji - oprocentowanie realistycznoefektywne wzrosloby wiec o 0,5 procenta ;)

Pozdrawiam
Mec

A ja nie odejmuje sobie 0,5 %. Wplacam kase (jesli taka sie zdarzy) na darmowe rachunki w Lukasie lub w LG i przelewam stamtad do mBanku. Klopot w tym, ze nie kazdy lubi miec tyle kont naraz. Zawsze jest obawa, ze bank zmieni tabele oplat i mozna za to drogo zaplacic.

PKO BP juz od poltora roku korzysta z takich bankomatow.
Korzystalem i wiem, ze to zadna rewelacja.

Wygodne, sprawne, ale wplacasz pieniadze i do 4 dni roboczych liczac od dnia nastepnego, czyli liczac z weekendem nie masz pieniedzy przez tydzien i chocby cie rwali konmi, to i tak ich nie wyplacisz, bo bank jeszcze nie zaksiegowal.
Mozna tez przez bankomat skladac zlecenia i z poslizgiem kilkudniowym ksieguja je z data wsteczna.

Nie zmienia to faktu, ze jak wplacisz, to pare dni jakbys pieniedzy nie mial :(

Komentuj z innymi