Forum: mKlienci

Wpłatomaty & Kraków

Witam serdecznie :)
Czy może mi ktoś powiedzieć (Ludzie z Mbanku odezwijcie się!!!) kiedy w Krakowie ma się pojawić wpłatomat? Czy jest jakaś iskierka nadzieji, że jeszcze w tym roku będzie można do niego wpłacać swoje pieniądze? Pozdrawiam.

Odpowiedzi

Zmień widok

12

Witam,
Prosze o podanie terminów budowy wpłatomatów w całej Polsce.

pozdrawiam:)

brak grupy

Też chciałbym poznać tą magiczną datę uruchomienia wpłatomatu w Krakowie :-)

Jurek napisał(a):

> Też chciałbym poznać tą magiczną datę uruchomienia wpłatomatu w
> Krakowie :-)

a ja w Nowej Hucie
:)) hy hy

ja w centrum

Kiedy jakiś czas temu pytałem się bardzo miłej pani w Mkiosku w M1 w Krakowie o wpłatomaty to usłyszałem, że mają się one pojawić na początku października. Jak na razie ani widu ani słychu... :( Ludzie z Mbanku podajcie jakieś terminy!!! Kraków i cała Polska czeka. Mbank nie ma przecież klientów w Łodzi. Są też inne miasta. Pamiętajcie o tym.

Tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że Mbank nie powienien się ograniczać tylko do "ładowania" wpłatomatów tam gdzie są umiejscowione Mkioski. Jeżeli chodzi o mnie osobiście uważam, że powinny być one dostępne na bardziej szeroką skalę tj. w miejscach użyteczności publiczen np. centra handlowe, większe stacje benzynowe, dworce PKP, PKS, lotniska (wiadomo - w większych miastach) czy też w centralnych pkt. dużych miast np. Kraków - rejony rynku itp. Pozdrawiam.

PS. Może włodarze Mbanku pomyślą coś w tej kwestii :) Pozdrawiam serdecznie.

Daniel napisał(a):

> Witam,
> Prosze o podanie terminów budowy wpłatomatów w całej Polsce.
>

Chcecie jakis konkretny termin, to prosze bardzo - Grudzien 2008. Nie daje jednak za to glowy, ale Grudzien 2099 to na pewno, jesli tylko bedzie istnial mBank i my, ktorzy teraz jestesmy tu zebrani.

To pojechałeś koleś na całego!!!
Udanego czekania:)

Kiedyś napisałem, że fenomen banków internetowych polega na możliwości kompleksowej ich automatyzacji w stosunku do "ręcznych" banków z oddziałami. Osiągnięto już prawie wszystko w krajowym obrocie bezgotówkowym, inwestycjach, kredytach, płatnościach oraz pobieraniu gotówki. Ostatnie bastiony, jak mi się wydaje, to zautomatyzowany obrót międzynarodowy (płatności z kart są już dawno ale przelewy dopiero zaczynają wchodzić) oraz właśnie wprowadzanie gotówki do banku przez owe wpłatomaty.

Wydaje mi się, że mBank powinien dostrzec w ich szybkim upowszechnieniu szansę pozyskania kolejnej grupy klientów - drobnych przedsiębiorców operujących głównie gotówką. (np. fryzjerów, małej gastronmii, sklepików itp.) Oni są tak przyzwyczajeni do gotówki, że furorę robią pseudokonta Banku Pocztowego pozwalające niekłopotliwie opłacać ZUS i podatki. To przyzyczajnie wynika też po części z tego, że kiedy kończą pracę po 18.00 wszystkie banki są już zamknięte a nocne trezory to dodatkowy kłopot i koszty.

Ale świat idzie naprzód i "ubankowione" środowisko etatowców wywiera również i na tę grupę społeczną presję psychiczną. Pracujące całą dobę albo znaczniejszą jej część wpłatomaty z niewielkim opóźnieniem (dzisiaj rzędu godziny) mogłyby stać się wśród tych klientów prawdziwym magnesem przyciągającym ich do nowoczesnego banku.

WNIOSEK: Należy intensywnie wprowadzać wpłatomaty w całym kraju, jednocześnie intensywnie je reklamując, zwłaszcza wśród drobnych przedsiębiorców.

brak grupy

była informacja o nowym wpłatomacie w Łodzi, no i dobrze, jednak nie każdy ma po drodze:( podobo ma powstać ich więcej w najblizszym czasie, tzn. kiedy i w jakich miastach? Ja bym chętnie widział jeden we Wrocławiu, a może tak mkiosk w Opolu?