Forum: Karciarze

karta debetowa - jak?

jesli chcialbym do swojego konta dac karte platnicza - debetowa to wystarczy ze wysle formularz ze strony mBanku? nie wiem tylko w jaki sposob ma byc to zrealizowane poniewaz wiekszosc tego dokumentu wypelnia bank a ja tylko podpisuje. Prosze o podanie mi kolejnych krokow w przypadku zakladania karty w mBanku.

PS
jaka jest oplata za prowadzenie karty?

Odpowiedzi

Zmień widok

2

brak grupy

Karte zamawiasz na mLinii. Opłaty sa w tabeli http://www.mbank.com.pl/p...

1) Zakładasz rachunek. Osobiście sugeruję _nie_ wypełniać formularza netowego lecz zassać .PDFa i po wypełnieniu posłać wraz kserem dowodziku. Szybciej będzie do pełnej aktywacji.
Radzę zaznaczyć "karty płatnicze", inaczej z karty jakiejkolwiek figa. Warto też posłać umowę o SFI, nawet jak akurat obecnie nie planujesz.

2) Jak przyjdzie umowa (bank tylko podpisze = mniej przetwarzania i dlatego szybciej) & pakiet aktywacyjny & pierwsza lista haseł jednorazowych - uwaga! najpierw zebrać ten komplet cały a dopiero potem aktywować wszystko w jednym przebiegu!!! - to przeprowadzić samoobsługowo przez NET procedurę aktywacyjną NIE sugerując się sugestią, że część obowiązkowo telefonicznie.

3) Mająć już aktywne konto zadzwonić na mLinię i zamówić delfinka. To akurat da się tylko telefonicznie i tylko do aktywnego rachunku i tylko o ile zechcesz w umowie o prowadzenie kont zaznaczyć, że też o karty!

ad P.S.
Za wydanie zero, za posiadanie zaro, za (nie)używanie zero - to w odniesieniu do debetowej VE do eKonta i Izzy. Pozostałe (do eMaxa, mBiz, eKarta, pełnomocnicy, ...) - niestety odpłatne, polecam lekturę TPiO.