Forum: mKlienci

Wpłatomat w Białymstoku

witam serdecznie wszystkich i kazdego z osobna. czy ktos w temacie moglby przyblizyc mi date pojawienia sie wplatomatu w tym miescie? z tego co wiem to plany sa, ale jak sie to ma z realizacja?

Odpowiedzi

Zmień widok

39

Małe szanse chyba.
Choćby z obawy przed zapowiedziami (groźbami karalnymi?) pewnego aktywnego forumowicza, deponowania w nim używanej gumy do żucia i wydzielin ustrojowych. [:p]

w sumie to malo mi to mowi. chyba ze powinienem o czyms wiedziec...

|Outlaw| napisał(a):

> witam serdecznie wszystkich i kazdego z osobna. czy ktos w
> temacie moglby przyblizyc mi date pojawienia sie wplatomatu w
> tym miescie? z tego co wiem to plany sa, ale jak sie to ma z
> realizacja?

Raczej nie w najbliższej przyszłości, choć faktycznie plany są. :-)

przeciez białystok to zadupie - jak tam może być cokolwiek

brak grupy

a może i zadupie ale się rozwija a niektóre miasta stanęły w miejscu i stoją i narazie nic nie wskazuje na to że się ruszą do przodu :P a wpłatomat by sie przydał w białymstoku to jest niezaprzeczalny fakt ot co jedni mogą iść na przód a inni jedynie się cofać

brak grupy

W Białymstoku przydałby się mKiosk, gdzie można załatwić sprawy związane z kredytami, bo to co prezentują sobą przedstawiciele handlowi mBanku jest poniżej wszelkiej krytyki.

brak grupy

A ja Was wszystkich z Białegostoku zapraszam gorrrąco do Olsztyna do "ALFA". Muszę powiedzieć, że i obsługa mKiosku na piątkę z plusem!

taaa masz tu 2 może 3 bankomaty bezprowizyjne (w tym jeden 8-22) i chcesz jeszcze mkiosku? wpłatomatu? a fe co za rozpusta
w tym miescie wczesniej cerkiew wybudują albo kościół a czy się rozwija?napewno nie w bankowości ;-(

brak grupy

NIEDAWNO otworzyli WPŁATOMAT - w MULTIBANKU, działa bardzo sprawnie, 24h/dobę/7dni w tyg. Citibank ma swój WPŁATOMAT. A Białystok nie jest wcale takim zadupiemlp

Fredek napisał(a):

> NIEDAWNO otworzyli WPŁATOMAT - w MULTIBANKU, działa bardzo
> sprawnie, 24h/dobę/7dni w tyg. Citibank ma swój WPŁATOMAT. A
> Białystok nie jest wcale takim zadupiemlp
Niedawno-no właśnie
raz jeszcze podkreślę że jak na 300 tyś miasto 3 bankomaty bezprowizyjne w tym 1 czynny 8-22 to jakies nieporozumienie .Niestety to zadupie największe na wschód od Wisły