Forum: mKlienci

brak grupy

WPŁATOMATY mBANK contra MULTI BANK

Czytam i czytam o problemach z wpłatomatami, jakie to niedobre maszyny, jakie głodne na kasę, itp. Osobiście nie mam żadnych doświadczeń z wpłatomatami mBanku bo w mojej miejscowości (BIAŁYSTOK) jest tylko jeden wpłatomat MULTI BANKU i bankomat-wpłatomat CITIBANKU. Jeśli chodzi o Multi to korzystałęm wielokrotnie, wpłacając dużo banknotów-nigdy nie miałem problemów! Czy to są takie same maszynki jak mBanku? Jestem zadowolony z tego MULTI wpłatomatu. Oczywiście lepszy i fajniejszy w obsłudze jest CITIBANK, ale tam kasę wpłaconą blokują na 3 dni i nie można z niej korzystać, de facto jak się wpłąci w piątek po południu czy w sobotę to liczą od poniedziałku- kasa blokowana do czwartku.

Odpowiedzi

Zmień widok

2

zygi napisał(a):

> Czytam i czytam o problemach z wpłatomatami, jakie to niedobre
> maszyny, jakie głodne na kasę, itp. Osobiście nie mam żadnych
> doświadczeń z wpłatomatami mBanku bo w mojej miejscowości
> (BIAŁYSTOK) jest tylko jeden wpłatomat MULTI BANKU i
> bankomat-wpłatomat CITIBANKU. Jeśli chodzi o Multi to
> korzystałęm wielokrotnie, wpłacając dużo banknotów-nigdy nie
> miałem problemów! Czy to są takie same maszynki jak mBanku?

Niektóre tak, a niektóre nie. Z wpłatomatami jest tak jak z bankomatami, maszynki zdarzają się różne - zarówno pod względem modelu jak i wytwórcy. Różnica polega tylko na tym, że na forum mBanku można się wyżalić jeśli coś pójdzie nie tak, a inne banki tej możliwości nie dają. No i pamiętaj o jeszcze jednej prawdzie - zadowoleni rzadko się tutaj wypowiadają, a jesli nawet to zrobią to zaraz tłum szczekaczy okrzyknie ich klakierami mBanku... :-)

> Jestem zadowolony z tego MULTI wpłatomatu. Oczywiście lepszy i
> fajniejszy w obsłudze jest CITIBANK, ale tam kasę wpłaconą
> blokują na 3 dni i nie można z niej korzystać, de facto jak się
> wpłąci w piątek po południu czy w sobotę to liczą od
> poniedziałku- kasa blokowana do czwartku.

Bo to co nazywasz wpłatomatem Citibanku nie jest zapewne wpłatomatem, tylko bankomatem depozytowym, a to wbrew pozorom spora różnica.

Używałem multibanku jako wpłatomatu do mbanku ( wpłata w placówce i przelew ).
Jednak po ostatnich podwyzkach w multibanku rezygnuje całkowicie ich konta złotówkowego.