Forum: mKlienci

brak grupy

Bankomat wciągnął pieniądze :(

Witam. Ponieważ dość pilnie potrzebowałem gotówki, pojechałem ciemną nocą wypłacić 300 PLN, z gdańskiego oddziału Multibanku (mają w ścianie Euroneta). Bankomat wypłacił pieniądze. Najpierw zabrałem kartę, ale niestety trochę za długo ją instalowałem w portfelu. Kiedy sięgałem po gotówkę, bankomat zrobił slurp... i wciągnął z powrotem kasę, bezczelnie drukując potwierdzenie "transakcji". Jeszcze raz włożyłem kartę, sprawdziłem saldo - odjęło mi 300 PLN. Zadzwoniłem do mLinii, a tam panienka poinformowała mnie że po 7 dniach mogę złożyć reklamację. I w ten oto durny sposób pozbyłem się 300 PLN.

Czy możecie coś doradzić, jak załatwić tę sprawę?

nijou

Odpowiedzi

Zmień widok

3

Tylko jedna sugestia, uniwersalna: nie dawać się mLinkom spuszczać po brzytwie.
Składać reklamację niezwłocznie, bez czekania przez tydzień.
Niczym ci to nie grozi, a w razie problemów z bankomatem to mBankowi ten miesięczny termin na rozpatrzenie reklamacji zacznie biec szybciej, czyli powinieneś szybciej dostać kaskę; gdyby były problemy. Bo jak ich nie będzie to normalna procedura obsługi takiej niedoszłej transakcji zwróci ci pieniążka i tak szybciej niż w tydzień.

Przecież bankomaty zawsze zabierają nieodebrane pieniądze po 30 sekundach - to normalne.

Teraz tylko reklamacja i czekać na zwrot - na pewno dostaniesz, ale trochę to potrwa.

marnow napisał(a):

> Przecież bankomaty zawsze zabierają nieodebrane pieniądze po 30
> sekundach - to normalne.
>
> Teraz tylko reklamacja i czekać na zwrot - na pewno dostaniesz,
> ale trochę to potrwa.

Powinno zasadniczo nie trwać zbyt długo, gdyż bankomat wie czyją wypłatę wciągnął z powrotem, w takiej sytuacji Euronet powinien po kilku dniach sam z siebie anulować transakcję.

Komentuj z innymi