Forum: Karciarze

Dezaktywacja wirtualnej karty

Witam
W maju konczy mi sie czas aktywnosci karty do placenia przez intenet.Nie chce dalej przedluzac jej aktywnosci.
W zwiazku z tym czy musze napisac cos do mBanku ze rezygnuje na pewnien okres z jej uzywania czy sama po wygasnieciu terminu, bedzie nieaktywna??
dziekuje za pomoc :)

Odpowiedzi

Zmień widok

5

Wygaśnie oczywiście sama - w ostatnim dniu miesiąca który masz podany na karcie.

Nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się że mBank automatycznie wyśle ci nową kartę i pobierze za to opłatę z konta. Jeśli chciałbyś tego uniknąć to zapewne trzeba skontaktować się z mBankiem telefonicznie i poprosić o zmianę z automatu na "sterowanie ręczne".

Ja też nie jestem pewien, ale wątpię że autoamtycznie ci nie przedłuża. Zadzwoń na mlinię

pyrtol napisał(a):

> Witam
> W maju konczy mi sie czas aktywnosci karty do placenia przez
> intenet.Nie chce dalej przedluzac jej aktywnosci.
> W zwiazku z tym czy musze napisac cos do mBanku ze rezygnuje na
> pewnien okres z jej uzywania czy sama po wygasnieciu terminu,
> bedzie nieaktywna??
> dziekuje za pomoc :)

zadzwoń na mlinię, że rezygnujesz z odnowienia, bo inaczej się automatyczne odnowi

Wszystko masz w Regulaminie http://www.mbank.com.pl/p...

pozdr
d_v_d

Cytuję fragmęty związane ze sprawą:

§ 137.

1. eKARTA jest ważna od dnia wydania do ostatniego dnia miesiąca, w którym upływa termin jej ważności.

2. eKARTA aktywna, która traci ważność jest odnawiana przez mBank automatycznie i przesyłana w stanie nieaktywnym na obowiązujący w dniu odnowienia eKARTY adres do wysyłki eKARTY, wraz z potwierdzeniem wydania karty.

(...)

§ 138.

1. Posiadacz lub Użytkownik ma prawo zgłosić rezygnację z odnowienia eKARTY z zastrzeżeniem postanowień § 106. Zgłoszenia rezygnacji z odnowienia eKARTY można dokonać telefonicznie za pośrednictwem mLinii nie później niż na
[hot] 60 dni [hot]
przed upływem terminu ważności eKARTY. Brak zgłoszenia rezygnacji w tym terminie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na odnowienie eKARTY na kolejny okres ważności.

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Karciarze