Forum: Mobile

www.mobile.pl

czy wraz z nadchodzacymi zmianami w mobile mozemy spodziewac sie poprawek <www.mobile.pl> ?

Odpowiedzi

Zmień widok

16

Oby. W ogóle należałaby się generalna zmiana platformy informatycznej - odejście od Simplusa i wprowadzenie nowoczesnej platformy z domyślnie włączonym roamingiem (żeby nie było włączania go kodami).

Słyszałem plotki jakoby moblie zamierzało przejśc na platforme Orange.
PS. A newsach nadal info o zakończeniu programu darmowych minut. Chyba faktycznie webmaster bardzo zapracowany i nie ma czasu na takie" drobiazgi".

witaj,

wszystkie informacje o programie darmowe doładowania zostały już usunięte ze strony mobile.

pozdr.

Ewa R

ps. jeśli już mówimy o zmianach to dziś (04/03) wdrożyliśmy stałe doładowanie konta telefonicznego dzięki któremu możesz mieć o 1 rzecz mnie do pamiętania :) szczegół na <www.mobile.pl>

Rewa napisał(a):

> witaj,
>
> wszystkie informacje o programie darmowe doładowania zostały
> już usunięte ze strony mobile.
>
Ewo!
Zerknij dokładnie tutaj: https://www.mobile.pl/?eJ...
druga pozycja od góry.
pzdr. Irek

Rewa napisał(a):

> szczegóły na <www.mobile.pl>

Także drobiazgi do usunięcia ;-)

Pozdr.
oporek

oporek napisał(a):

> Także drobiazgi do usunięcia ;-)

Konkretnie http://www.mobile.pl/1040...
Stałe doładowanie w mBank mobile
4 marca br. mBank mobile wdrożył dla swoich Klientów nową funkcjonalność stałe doładowanie konta telefonicznego.

Zobacz, co zyskujesz:
<!--[if !supportLists]-->• <!--[endif]-->Kontrolę wydatków- to TY decydujesz na jaką kwotę i jak często będziesz otrzymywać doładowanie

<!--[if !supportLists]-->• <!--[endif]-->Wygodę – nie musisz pamiętać o terminach doładowań, mBank mobile zrobi to za Ciebie.

Jak ustawić nową usługę mBank mobile?

<!--[if !supportLists]-->• <!--[endif]-->Wystarczy zdefiniować stałe zlecenie na doładowanie telefonu w sieci mBank mobile.

> Pozdr.
> oporek

Rewa napisał(a):

> ps. jeśli już mówimy o zmianach to dziś (04/03)
> wdrożyliśmy stałe doładowanie konta telefonicznego dzięki
> któremu możesz mieć o 1 rzecz mnie do pamiętania :)
> szczegół na <www.mobile.pl>

A jak jest opłata z zlecenie stałego doładowania? W szczegółach tego nie znalazłem, ani w TOiP. Czyżbym znowu się pośpieszył?

Rewa napisał(a):

> ps. jeśli już mówimy o zmianach to dziś (04/03)
> wdrożyliśmy stałe doładowanie konta telefonicznego dzięki
> któremu możesz mieć o 1 rzecz mnie do pamiętania :)
> szczegół na <www.mobile.pl>

W artykule Gazety było inaczej to zapowiadane:
"Jak czytamy w Gazecie, nowa usługa polegać będzie na tym, że osoba korzystająca z usługi pre-paid (tylko taka jest obecnie dostępna w mBank Mobile) będzie miała automatycznie zasilane konto z własnego rachunku bankowego, gdy środki na karcie spadną poniżej określonego poziomu."

Przeczytałem regulamin i nie mam mowy nic o atomatycznym doładowaniu gdy środki na karcie spadną poniżej określonego poziomu. Tak więc nadal Rewa musimy pilnować swojego konta, a to wymaga niestety pamietania o tym.

parapano napisał(a):

> Przeczytałem regulamin i nie mam mowy nic o atomatycznym
> doładowaniu gdy środki na karcie spadną poniżej
> określonego poziomu.

Zapewne będzie to odrębna usługa zbliżona swym funkcjonowaniem do PZ.

W przypadku wspomnianego regulaminu póki co pewne wątpliwości budzi §III. 1. b), ale jeszcze go 'rozgryzam'.