Forum: mKlienci

Numer karty

hej chcę aktywować kartę visa electron izzykono i pisze żebym podał numer ..tylko który to jest numer karty bo tyle jest na tej ulotce numerów ..

Odpowiedzi

Zmień widok

14

Numer karty a nie ulotki :))
Znajdziesz go na karcie - 16 cyfr w grupach czterocyfrowych. Wpisujesz ciurkiem.

czyli wpisuje bez odstępów ?? 16 ciurkiem a nie 4x4 tak ??

karolik8 napisał(a):

> czyli wpisuje bez odstępów ?? 16 ciurkiem a nie 4x4 tak ??

Na tej stronie, gdzie proszą o podanie numeru karty, znajdziesz na czarnej belce znak zapytania, a gdy tam klikniesz otworzy ci się jeszcze jedna strona podobna do tej https://form.mbank.com.pl...

Bez odstępów. Nie bój się jak źle wpiszesz - nie pogryzie ;)

oświadczam, że podpisałem i odesłałem umowę do mBanku. o co chodzi ??

karolik8 napisał(a):

> oświadczam, że podpisałem i odesłałem umowę do mBanku.
> o co chodzi ??

Nic wielkiego. Po prostu chcą się zorientować czy jesteś w pełni świadomy tego co czynisz ;-))

Serio to umowę podpisałeś i wysłałeś (choćby oddając kurierowi), bo inaczej bank nie wydałby karty, a ta treść pochodzi z innych czasów (gdy bankozaur dopiero się narodził), kiedy to był okres przejściowy, początku obowiązku podpisywania umów, do którego nie ma sensu już wracać, więc zaptaszkuj to i dalej do hasła w te pędy ruszaj.

brak grupy

karolik8 napisał(a):

> oświadczam, że podpisałem i odesłałem umowę do mBanku.
> o co chodzi ??

Witam,

chodzi o poświadczenie, że zapoznałeś się i podpisałeś umowę o korzystanie z kart płatniczych. Proponowałabym zajrzeć do dokumentów, które podpisałeś.

Pozdrawiam
Karolina

a gdzie znajde regulamin korzystania z karty itp.??

karolik8 napisał(a):

> a gdzie znajde regulamin korzystania z karty itp.??

Na dole każdej strony informacyjnej banku, tego forum też, znajdziesz klikalne "Regulaminy". Klikasz i masz dostęp do regulaminów.

Posiadacz zobowiazany jest przesłac wzór podpisu U'ytkownika do mBanku.

naprawdę tak trzeba??