Forum: mKlienci

Jak aktywować hasła jednorazowe ??

Witam przyszły mi w liscie hasła jednorazowe i niewiem jak je aktywować. Dzwoniłem na mlinie ale niewiem w który kanal ma wejsc :(. Mozecie mi napisac gdzie mam wejsc zebym mogl miec aktywowana liste hasel??

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedzi

Zmień widok

8

Interfejs transakcyjny i hasła jednorazowe i sms po lewej stronie.

brak grupy

Witam,
yazpid jeśli chcesz aktywować pierwszą listę haseł to zadzdzwoń na mLinię (0801 300 800, 0426 300 800, 0783 300 800 lub 0691 362 265) i po identyfikacji połącz się z operatorem. Jeśli jest to kolejna lista to możesz ją uruchomić z poziomu strony tansakcyjnej (po zalogowaniu się opcja "hasła jednorazowe i sms") przy użyciu ostatniego hasła z obecnie aktywnej listy.

Pozdrawiam,
Karolina

To jest moja pierwsza lista haseł. Moze mi ktoś w punktach naspisac ja je aktywować

mKarolina Ci napisała.
Czytanie ze zrozumieniem też w punktach napisać? ;-)

ok juz sobie poradzilem

Jeszcze mam jedno pytanie. Aktywowałem liste haseł ale nie moge wykonywac przelewow bo pisze ze musze odblokowac hasla smsowe czy musze je odblokowywac zeby wykonywac przelewy czy wystarczy ta lista hasel

.

yazpid napisał(a):

> Jeszcze mam jedno pytanie. Aktywowałem liste haseł ale nie
> moge wykonywac przelewow bo pisze ze musze odblokowac hasla
> smsowe czy musze je odblokowywac zeby wykonywac przelewy czy
> wystarczy ta lista hasel

Jeżeli wcześniej używałeś SMSów i je zablokowałeś to masz teraz dwie opcje:

1) odblokować SMSy za pośrednictwem operatora mLinii i samodzielnie zmienić sposób uwierzytelnienia lub
2) zmienić sposób uwierzytelnienia za pośrednictwem operatora mLinii (mając dalej zablokowane SMSy)

Komentuj z innymi