Forum: mKlienci

mBank przez komórkę + hasła SMS

Mam pytanie bardziej techniczne niż bankowe, ale zapewne któryś z użytkowników mbanku już się na taki problem natknął, więc może coś poradzi.
Ostatnio zmuszony byłem do wykonania szybko przelewu i jedynie komórkę miałem pod ręką. Wszystko poszło gładko, aż do momentu gdy musiałem wpisać hasło SMS przy zatwierdzaniu przelewu. Aby odczytać SMS muszę wyjść z internetu, a jak już wyjdę to sesja wygasa i kółko się zamyka. Jak sobie z tym poradzić? Używam nokii 3500 classic i opery mini, jeśli to istotne.

Odpowiedzi

Zmień widok

5

jesli telefon uniemozliwia Ci 'minimalizacje' opery przy odczytaniu smsa bez przerywania sesji... to zmien telefon (np. na jakiegos starego SE k750) ;-) albo zainwestuj w hasla jednorazowe za 5zl...
mozesz tez zadzwonic na mlinie i zlecic przelew przez serwis, jesli pamietasz swoj telekod.

daj "potwierdz pozniej"
przepisz sobie numer, wejdz w zakladke operacje do potwierdzenie.
wsio!

pwl napisał(a):

> daj "potwierdz pozniej"
> przepisz sobie numer, wejdz w zakladke operacje do
> potwierdzenie.
> wsio!

Jak da potwierdź później nie dostanie hasła, jak da potem w opcjach potwierdź to znowu dostanie hasło w czasie połączenia z netem...

DonTonico napisał(a):

> pwl napisał(a):
>
> > daj "potwierdz pozniej"
> > przepisz sobie numer, wejdz w zakladke operacje do
> > potwierdzenie.
> > wsio!
>
> Jak da potwierdź później nie dostanie hasła, jak da potem w
> opcjach potwierdź to znowu dostanie hasło w czasie
> połączenia z netem...

Opcja "zatwierdź później" jest dostępna już po wysłaniu hasła SMS. Po wejściu w operacje do zatwierdzenia można albo wpisać otrzymane hasło albo ponowić wysyłke hasła (przyjdzie to samo hasło, do tej konkretnej operacji).

MarcinS_vel_Cinek napisał(a):

> Opcja "zatwierdź później" jest dostępna już po
> wysłaniu hasła SMS. Po wejściu w operacje do zatwierdzenia
> można albo wpisać otrzymane hasło albo ponowić wysyłke
> hasła (przyjdzie to samo hasło, do tej konkretnej operacji).

Rzeczywiście, najpierw przychodzi, a potem klika się potwierdź później. Sam korzystałem z tego.

Komentuj z innymi