Forum: Mobile

Kiedy zostanie mi aktywowany numer telefonu??

Od 2 dni mam kartę dostarczona przez kuriera niestety jeszcze jest nie aktywna... Cały czas rozmawiam jeszcze z Hayah. Nie wiem, może przeniesienie numery tyle trwa...Miało być to znacznie szybciej,,,
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odpowiedzi

Zmień widok

8

bono napisał(a):

> Od 2 dni mam kartę dostarczona przez kuriera niestety jeszcze
> jest nie aktywna... Cały czas rozmawiam jeszcze z Hayah. Nie
> wiem, może przeniesienie numery tyle trwa...Miało być to
> znacznie szybciej,,,

Nie może być szybciej. Praktycznie procedura przeniesienia zacznie się z chwilą skierowania na odpowiednie biurko mobile podpisanych przez ciebie dokumentów, które oddałeś kurierowi, a ten musi je przekazać do mobile. Jeśli nie był śmigłowcem to masz problem, bo to jeszcze ze dwie czy trzy doby może potrwać.

Witaj bono,
Dla numerów pre-paid (na kartę) proces przeniesienia trwa 3 dni. Termin liczony jest od momentu przekazania przez kuriera podpisanych dokumentów do danego operatora i otrzymania przez Ciebie wiadomości SMS o rozpoczęciu procesu przeniesienia numeru.
Dla numerów post-paid (na abonament) lub mix termin przeniesienia zależy od zadeklarowanego przez klienta czasu przeniesienia – zerwanie umowy z dotychczasowym operatorem zbyt wcześnei (przed upływem terminu obowiązywania umowy) wiąże się z karami.
Pozdrawiam
MarcinB

Kurier zapewnił mnie że już wczoraj miały dokumenty dotrzeć we właściwe miejsce. Nadal cierpliwie czekam :-)

Nie można tego przyśpieszyć? Nie chciałbym zostać na weekend bez telefonu.
Pozdrawiam

Proces przeniesienia jest bardzo szybki i super wykonywany.
Natomiast proces komunikacji przez kuriera to masakra i to ona najdłużej trwa. nie masz szans na to zeby kurier dostarczył te papiery nawet względnie szybko. mB ma umowę z jednym kurierem a ten kurier po prostu olewa terminy i ma w nosie mB. A mB zamiast mieć konkurujących ze sobą kurierów to ma "jednego fajnego". Ot takia szczera prawda.

Potwierdzam wypowiedź wyżej. Nie spodziewaj się szybkiego dostarczenia umowy przez kuriera.

sęk w tym, że umowę dostarczył mi już 3 dni temu wraz z kartą a aktywacji jak nie ma tak nie ma :-)

I miałem na myśli dokładnie to samo, w stronę klienta umowa idzie błyskawicznie, w drugą stronę jest dużo gorzej. Identycznie było w moim przypadku.

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Mobile