Forum: Inne

Odpowiedzi

Zmień widok

235

warszawianka napisał(a):
"dziękuje mBank, że zachęciłeś mnie do szukania lepszej oferty, tak więc mało że konto
bezpłatne i wypłaty we wszystkich bankomatach to jeszcze robiąc zakupy dostaje bonus!"

10/10 - ja także dzięki mBankowi odkryłem, że można dostawać kasiorkę za używanie karty debetowej w Millenium. Czas pokaże jak długo ta promocja potrwa, ale jest warto :)

Wiem że trochę późno, ale za to większa szansa że otrzymam odpowiedź - jak jest ze zwykłymi osiedlowymi Żabkami? Ktoś kupuje/dostaje zwroty?

Promocja trwa chyba już od marca (?) i znowu zaczęli ją reklamować w TV to można uważać, że jeszcze potrwa :D

mp3-10 napisał(a):

> ) i znowu zaczęli ją
> reklamować w TV to można uważać, że jeszcze potrwa :D

Doszedłem do takiego samego wniosku. Oby trwała jak najdłużej:-)

GiKeR napisał(a):

> Witam wszystkich. Napiszę krótko- mam od dwóch miesięcy w/w
> konto i jestem bardzo zadowolony. Na razie nie mam h@sła2, a
> telefon do haseł sms aktywowałem przez infolinię. Polecam
> "Dobre konto"!

A byłeś wcześniej klientem millenium i miałeś zdefiniowany numer tel. do haseł sms?

psylo napisał(a):

> GiKeR napisał(a):
>
> > Witam wszystkich. Napiszę krótko- mam od dwóch
> miesięcy w/w
> > konto i jestem bardzo zadowolony. Na razie nie mam
> h@sła2, a
> > telefon do haseł sms aktywowałem przez infolinię.
> Polecam
> > "Dobre konto"!
>
> A byłeś wcześniej klientem millenium i miałeś zdefiniowany
> numer tel. do haseł sms?

Nie, to jest moje pierwsze konto w tym banku. Tego samego dnia co dostałem kartę zadzwoniłem na infolinię logując się swoim MilleKodem (tym którym się loguję do systemu transakcyjnego). Następnie podałem konsultantowi nr telefonu, na który mi przysłał mi smsa z jakimś numerem, który musiałem mu przeczytać (potwierdzić). Po tej operacji numer telefonu miałem już aktywny w systemie i dostaję na niego smsy potwierdzające operacje bankowe.

Pozdrawiam,
GiKeR

Minął kolejny miesiąc i 46zł wpłynęło na konto. Dziękuję Ci mbanku.

U mnie skromniej 33 zł... ale mBaniak wie, ze Millenium ma taki "produkt" (głupie słowo). Niedawno dzwonili i pytali dlaczego rezygnuję z karty debetowej, etc - chyba mnie chcieli sprawdzić po tym jak wymieniłem 3 inne banki moooocno lepsze od mBaniaka - przeegzaminowali mnie ze znajomości DOBRE KONTO w Millenium.
A nuż pójdą tą drogą - 3% cashbacka na wszycho i wraaaaacam !

kd75 napisał(a):

> A nuż pójdą tą drogą - 3% cashbacka na wszycho i
> wraaaaacam !

Nie pójdą... jak piszą przedstawiciele z mEkipy BRE Bank "nie wierzy" w takie rzeczy. Cokolwiek to znaczy...

Ponowię pytanie o sesje elixir banku Millenium.

> chyba najlepiej wziąć z pierwszej ręki (www banku, Strona
> główna > Bankowość Elektroniczna > Millenet dla
> Klientów Indywidualnych/Biznes > Pytania i odpowiedzi):

Pod tym adresem nie widzę odpowiedniej notki. przeszukiwanie serwisu Millenium też niewiele pomaga :(

Kiedy OBECNIE chodzą sesje wychodzące (i przychodzące) w Millenium? O której najpóźniej można zlecić sesję wyjściową w Millenium tak, żeby doszła do banku docelowego tego samego dnia?

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Inne