Forum: mKlienci

Może powiecie mi jak to wszystko odblokować

Witam

Niedawno otrzymałem nową kartę debetową gdyż stara straciła ważność.
Wszystko OK, tylko problem zaczyna się z jej aktywacją.
Aby aktywować nową kartę trzeba mieć hasła SMS które ja mam zablokowane, niestety wszystko jest na starym numerze telefonu który podałem zakładając konto w mBanku.
Spoko, pomyślałem że zadzwonię na mLinię, w końcu tam mi pomogą, no spoko dzwonię, wciskam 1 jako że jestem klientem mBanku.
Potem wpisuję mój Identyfikator (ten drugi , nie tymczasowy) następnie pan mi mówi abym wpisał Telekod do mLinii, wpisuję ten tymczasowy i nie działa, nie mam pojęcia skąd mogę wziąć aktualny telekod mLinii.
Chciałem ustanowić nowy telekod mLinii lecz do tego wymagane jest hasło SMS-owe które u mnie są zablokowane, oraz trzeba posiadać numer telefonu który również chciałem zmienić. Po prostu tworzy się błędne koło, nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, u mnie nie ma żadnego oddziału mBanku.

System zabezpieczeń jest żałosny, jestem bezradny
Proszę o wypowiedz.

Odpowiedzi

Zmień widok

3

Witaj sloniasek,

jeśli masz podany nieaktualny numer telefonu w mBanku oraz nie ustaliłeś telekodu / nie pamiętasz telekodu, masz dwa rozwiązania:
- zamówić pakiet aktywacyjny wysyłany pocztą (na mLinii),
- zmienić numer telefonu zarejestrowany w mBanku (w Punkcie Obsługi Aspiro S.A. lub korespondencyjnie).

Pozdrawiam,
Beata

Jak mogę zmienić numer telefonu korespondencyjnie?

Witaj sloniasek,

jeżeli będziesz chciał zmienić numer telefonu korespondencyjnie powinieneś wypełnić „Oświadczenie o zmianie danych osobowych”, które znajdziesz na poniższej stronie:

http://www.mbank.pl/downl...

Pamiętaj proszę, że podpis, który złożysz na oświadczeniu musi być zgodny ze wzorem podpisu posiadanym przez Bank.

Adres do wysyłki dokumentu to adres korespondencyjny mBanku:

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.
Wydział Obsługi Klientów
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

Pozdrawiam,
Karina.