Forum: Inne

mOkacje - CInema City

Chcialabym skorzystać z mOkazji w Cinema City. Warunkiem otrzymania zwrotu jest dokonanie zakupu na określoną kwotę.

Pierwsze pytanie ogólne: czy dokonując płatności mogę skorzystać ze zniżek jakie daje mi karta mbanku (10%), jeśli ostatecznie po zniżce wydam wymaganą kwotę? Taka sytuacja dotyczy wielu firm partnerów, u których aktywne są mOkazje.

Drugie pytanie szczegółowe: czy z tej mOkazji mogę skorzystać w "tanie środy" w Cinema City? Kino na swojej stronie zaznacza, że środowa promocja nie łączy się z "żadnymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów". Jednak przy mOkazjach nic nie dostaję dodatkowo przy kasie kina, a pieniądze (po 60 dniach) zwracana są przecież przez bank. Więc chyba powinna być możliwość korzystania w środy.

Z góry dziękuję z odpowiedź

Odpowiedzi

Zmień widok

2

kasjo_peja napisał(a):

> Pierwsze pytanie ogólne: czy dokonując płatności mogę skorzystać
> ze zniżek jakie daje mi karta mbanku (10%), jeśli ostatecznie po
> zniżce wydam wymaganą kwotę? Taka sytuacja dotyczy wielu firm
> partnerów, u których aktywne są mOkazje.

Tak, możesz - rabat w mOkazjach nalicza się od końcowej kwoty płatności kartą bez względu na to, czy przy kasie były stosowane inne rabaty, czy nie. Ważne tylko, żeby transakcja kartą była na kwotę taka, jaka jest wymagana w mOkazji.

> Drugie pytanie szczegółowe: czy z tej mOkazji mogę skorzystać w
> "tanie środy" w Cinema City? Kino na swojej stronie zaznacza, że
> środowa promocja nie łączy się z "żadnymi promocjami i zniżkami
> oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów". Jednak przy
> mOkazjach nic nie dostaję dodatkowo przy kasie kina, a pieniądze (po
> 60 dniach) zwracana są przecież przez bank. Więc chyba powinna być
> możliwość korzystania w środy.

Dokładnie tak i dokładnie jak poprzednio - wystarczy tylko, że transakcja kartą będzie na odpowiednią wymaganą kwotę.

Dodam, że chyba nawet można dostać mOkazyjny rabat za zakup popcornu czy innego badziewia w bufecie cinema-city, ale tu pewności nie mam.

Pozdrawiam

Marek

A nie lepiej kupić kod czy voucher na Allegro i iść z SMS-em do kasy ?

Komentuj z innymi