Forum: Inne

link do logowania do starego systemu

zabrali linka łobuzy, a nowy system transakcyjny jak dla mnie jest beznadziejny

Odpowiedzi

Zmień widok

10

W dole nowego okienka logowania klikasz na informację o tym i masz stary. Poza tym było już o tym niedawno więc po co nowy wątek?

faktycznie jest, ale jakoś mało widoczny a w firefoxie mam link bezpośrednio do starej strony logowania i po wybraniu zakładki przekierowuje mnie do nowego systemu..
za powielenie wątku sorki, widocznie tamten przeoczyłem

studnia napisał(a):
> faktycznie jest, ale jakoś mało widoczny a w firefoxie mam link
> bezpośrednio do starej strony logowania i po wybraniu zakładki
> przekierowuje mnie do nowego systemu..
> za powielenie wątku sorki, widocznie tamten przeoczyłem

Ta strona co sie otwiera jak klikniesz w zakladke w firefoxie, ma po prawej link do tej strony logowania do starego systemu.

Również jak klikniesz w ten swój link drugi raz, to też się nie przekieruje.

Dziala Wam link przekierowujacy do starego serwisu mBanku?
Od wczoraj nie moge zalogowac sie do starego systemu. Po wybraniu linku dostaje zwrotna informacje o nieistnieniu strony. Poruszanie sie po nowym serwisie spedza mi sen z powiek - koszmar.

Działa.

Ja korzystam z tego

http://www.mbank.pl/login...

Pozdr
k

kayoo napisał(a):
> Ja korzystam z tego
>
> http://www.mbank.pl/login...
>
> Pozdr
> k

mi czasami nie działa. Kilka razy po prostu klikam i w końcu pojawia się strona logowania do starego systemu.
Albo tak utrudniają logowanie (będzie argument, że coraz więcej użytkowników loguje się do nowej wersji), albo serwery nie nadążają za logowaniami do starej wersji, bo dużo użytkowników wciąż korzysta ze starej wersji...
generalnie to wina użytkowników - albo nie chcą sie logowac do nowej wersji to należy ich przymusić, albo tak atrakcyjny jest stary system, że użytkownicy powodują atak na serwery :)

milyzdzicho napisał(a):
(...)
> generalnie to wina użytkowników - albo nie chcą sie logowac do
> nowej wersji to należy ich przymusić, albo tak atrakcyjny jest stary
> system, że użytkownicy powodują atak na serwery :)

He, he -dobre ;-)
Swoją droga - jak wyłączenia poprzedniego serwisu ruszą na większą skalę - niestety i link pożegnać trzeba będzie... ;-)
Pozdr.
T.

Jak zniknie "stary" mBank, zniknie też sporo "starych" klientów, którzy teraz są w takim okresie swojego życia że mają największe oszczędności i najaktywniej korzystają z większości funkcjonalności bankowości elektronicznej.
Ale cóż jeśli cukierek się podoba kierownictwu mBanku, to jeszcze niech użyją do interfejsu kolorów z odcieni fioletu i różu. Może w końcu zauważą jaki klient teraz zawita, albo im ktoś kiedyś wytłumaczy kogo się da skusić takimi odcieniami i landrynkowym wyglądem.

psikor napisał(a):
> Jak zniknie "stary" mBank, zniknie też sporo "starych" klientów,
> którzy teraz są w takim okresie swojego życia że mają największe
> oszczędności i najaktywniej korzystają z większości
> funkcjonalności bankowości elektronicznej.

EEE.... źle myślisz... odejdą ci, którzy np. dodawać umieją. A tak mbank wychowuje sobie nowe pokolenie, dla których ważne są kolorki i tabelki. Wiemy, że manipulować bank prawdą potrafi, a wręcz i kłamać. Tak więc tak to przedstawi, że będą brać nowe ofiary kredyty na 20% i ładować na lokatę 5% i jeszcze za doradztwo prowizję zapłacą.
Wychowują sobie nowe pokolenie po prostu. To nazywa się myślenie długodystansowe :).

a to czy się podoba czy nie podoba klientom nowy serwis to nie ma znaczenia. Ważne, że zbiera nagrody zagraniczne (od tych, którzy nie korzystają) i że za każda taką tabliczkę na ścianie mogą sobie "pieniążki" wypłacić.
chyba nie myślisz, że tutaj ktokolwiek się klientem przejmuje?
[schowek]

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Inne