Kredyt gotówkowy na dowolny cel

lub Porozmawiaj z Ekspertem >

 
 

Weź kredyt gotówkowy i nie czekaj z realizacją swoich planów

 

pieniądze na dowolny cel błyskawicznie na Twoim koncie

szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu

od 500 zł do 150 000 zł

dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy

automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu

 

Kredyt nawet w 30 sekund na Twoim koncie

  Aby złożyć wniosek o kredyt wystarczy dostęp do internetu. 
Jeśli masz już konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Oferta to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze uzyskasz nawet w 30 sekund*.  
Nie musisz mieć wcześniej konta w mBanku, żeby dostać kredyt bez wychodzenia z domu. Swoje dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem do mBanku skan historii konta, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego.

*Szybki kredyt gotówkowy w nowym serwisie transakcyjnym mBanku i w nowej aplikacji mobilnej mBanku na urządzenia z systemem Android lub iOSudostępniany jest indywidualnie dla klientów mBanku w oparciu o ich dotychczasowe relacje z mBankiem SA, takie jak np. regularne przelewanie wynagrodzenia i pozytywna historia w BIK.
Jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy
- pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut.

 

 

 

Nie jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).


Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 zł z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut na konto.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)
od 7,89% do 12,00%
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 9% kwoty kredytu
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego: kwota kredytu 9094,42 zł, całkowita kwota kredytu: 8000 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 298,17 zł, roczne oprocentowanie nominalne 11,10 %. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu 5 % od kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 22,22%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 10734,12 zł. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Zakres ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest następujący: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem, operacja chirurgiczna. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia: 16.10.2014 r.

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie  osobie nie będącej klientem mBanku SA  lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej, wymaga udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego zaświadczeniem o zarobkach lub pełnej historii operacji pobranej z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającej wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowanej bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłanej w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila z decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto. W pozostałych przypadkach konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych w formie elektronicznej lub tradycyjnie do placówki mBanku. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.

Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady 

Umowa o kredyt  gotówkowy do 20 000 PLN brutto może zostać zawarta w formie elektronicznej z Klientem, do którego mBank nie przesłał za pośrednictwem serwisu transakcyjnego w ramach komunikacji tzw. „Oferty dla Ciebie” informacji o maksymalnej możliwej wysokości jego zadłużenia/zaangażowania kredytowego, a  który posiada pozytywną historię kredytową tj. należycie wykonywał zobowiązania wynikające z umów kredytów, pożyczek lub innych, na mocy, których banki oraz inne instytucje finansowe udostępniły lub zobowiązały się do udostępnienia mu środków pieniężnych, potwierdzoną  informacjami pochodzącymi z baz danych administrowanych przez  Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.ATaryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, i w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka