Kredyt odnawialny na Twoje potrzeby

0% prowizji za udzielenie,
100% satysfakcji z wykorzystania 

 lub Porozmawiaj z Ekspertem >

 
 

Weź już dziś kredyt odnawialny w mBanku i skorzystaj z promocji. Teraz 0% prowizji za udzielenie kredytu 

 
    • promocja - 0% prowizji za udzielenie kredytu

                         Nie zwlekaj! Promocja trwa do 12 maja 2015 roku

    • kredyt dostępny jest na Twoim koncie i korzystasz z niego kiedy chcesz, jak z własnych środków
    • umowę kredytową możesz zawrzeć przez internet
    • przyznanie kredytu bez zbędnych formalności - wystarczy, że regularnie zasilasz eKonto (pensja, stypendium)
    • odsetki tylko od wykorzystanej kwoty
    • opcjonalne ubezpieczenie spłaty kredytu - bezpieczeństwo
     i wygoda dla Ciebie i Twoich bliskich 

 Kredyt odnawialny to stały dostęp
do pieniędzy

Każdy wpływ pieniędzy na konto powoduje automatyczną spłatę kredytu, dzięki czemu przyznany limit może być wykorzystywany wielokrotnie.

Odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu.

Kredyt uruchamiany jest na rok - jeżeli regularnie zasilasz rachunek, przedłużymy Ci umowę na kolejnych 12 miesięcy bez zbędnych formalności i zabezpieczeń - wystarczy, że regularnie zasilasz eKonto np. wpływami z pensji, stypendium, emerytury lub renty.

Inne korzyści

 

Ubezpieczenie Spłaty Kredytu Odnawialnego

 • zyskaj poczucie finansowego bezpieczeństwa i odpowiedzialności za bliskich – zabezpieczenie przed koniecznością spłaty zadłużenia w nieoczekiwanych przypadkach losowych (śmierć lub całkowita niezdolność do pracy)
 • prosty sposób przystąpienia – jeden podpis lub jedna rozmowa telefoniczna oraz brak formalności w postaci ankiet medycznych, badań czy oświadczeń o stanie zdrowia
 • wygoda i oszczędność czasu – opłata za ubezpieczenie jest automatycznie pobierana z konta

Jestem klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt odnawialny
przez internet bez wychodzenia z domu

 1. Złóż wniosek o kredyt przez internet, na mLinii (801 300 800/42 6300 800), w Punkcie Obsługi Aspiro S.A. lub placówce mBanku
 2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym lub podpisz papierową umowę.
 3. Pieniądze otrzymasz online prosto na Twój rachunek

 

 

 

Nie jestem klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt odnawialny przez internet,
a pieniądze otrzymasz prosto na konto

Składasz prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800). Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

Po otrzymaniu od nas ostatecznej decyzji kredytowej poprosimy Cię o wykonanie przelewu (1 zł) w celu zawarcia umowy kredytowej.

Gotówkę otrzymasz online prosto na swój rachunek.

 

 

 

 

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty

Kredyt odnawialnyOprocentowanie, opłaty i prowizje

Oprocentowanie nominalne w skali roku (kwota od 500 zł - do 150 000 zł)

9,99%
Opłata za rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu w standardowej ofercie 1,8% - 5% kwoty kredytu, min. 55,00 zł
Prowizja za podwyższenie kredytu 1,8% kwoty podwyższenia
Prowizja za odnowienie kredytu 1,8% kwoty odnowienia, min. 55,00 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do Umowy o kredyt odnawialny1 50 zł
Ubezpieczenie Spłaty Kredytu (ubezpieczenie opcjonalne) 0,35% miesięcznie od średniego
salda zadłużenia (min. 0,98 zł)

1 W przypadku podwyższenia kwoty kredytu opłata nie jest pobierana.

Przyznanie kredytu odnawialnego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Promocja „0% prowizji za uruchomienie Kredytu Odnawialnego” obowiązuje od 01.04-12.05.2015 r. i skierowana jest do osób, które nie są posiadaczami kredytu odnawialnego w mBanku S.A.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Odnawialnego udzielanego w ramach Promocji „0% prowizji za uruchomienie Kredytu Odnawialnego”: Kwota kredytu 11400 PLN, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 9,99% ,prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,02%, całkowita kwota kredytu 11400 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 12537,61 PLN. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 01.04.2015 r.

Reprezentatywny przykład dla podwyższenia Kredytu Odnawialnego dla mBank S.A.:Kwota kredytu 12 500 zł, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 9,99%, prowizja za udzielenie kredytu 1,8% od kwoty kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 12,04%, całkowita kwota kredytu 12 275,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 13 747,30 zł. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 01.04.2015 r.

Umowa o kredyt odnawialny może zostać zawarta w formie elektronicznej z Klientem mBanku S.A., do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty dla Ciebie, na warunkach określonych w tej informacji lub Klientem, do którego mBank S.A. nie skierował informacji o możliwości skorzystania z tzw. Oferty dla Ciebie, a który posiada pozytywną historię kredytową tj. należycie wykonywał zobowiązania wynikające z umów kredytów, pożyczek lub innych, na mocy których banki oraz inne instytucje finansowe udostępniły lub zobowiązały się do udostępnienia mu środków pieniężnych, potwierdzoną informacjami pochodzącymi z baz danych administrowanych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Maksymalna kwota kredytu odnawialnego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych Klientów mBanku S.A. bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych Klientów wynosi maksymalnie 50 tys. brutto PLN.
Zawarcie umowy o kredyt odnawialny i jego udzielenie uzależnione jest od pozytywnej decyzji kredytowej mBanku S.A. oraz od udokumentowania przez Klienta wnioskodawcę, do którego Bank nie skierował informacji o wstępnie wyliczonej zdolności w ramach Oferty dla Ciebie, uzyskiwanego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego zaświadczeniem o zarobkach lub pełną historią operacji pobraną z rachunku Klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila z decyzją kredytową.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem odnawialnym są określone w: Taryfie Prowizji i Opłat Bankowych mBanku, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w mBanku oraz w Regulaminie promocji "0% prowizji za uruchomienie kredytu odnawialnego" dostępnych na: http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-odnawialny

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat