Przeprowadź kredyty do mBanku

Gwarantujemy najniższą ratę

lub Połącz się z ekspertem

 

 
 

Połącz kredyty z innych banków w jeden w mBanku Promocja - Gwarancja najniższej raty

 
  • wygoda - spłacaj jedną, niższą ratę zamiast kilku, w różnych bankach
  • możesz skonsolidować kredyt gotówkowy, samochodowy, odnawialny, ratalny a nawet kartę kredytową z innego banku
  • gotówka na dowolny cel – do 20%  kwoty przenoszonych zobowiązań
  • dogodny okres kredytowania do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata kredytów w innych bankach
  • do 150 tys. PLN

 Regulamin promocji Gwarancja najniższej raty

Jak skorzystać z promocji Gwarancja najniższej raty?

 1. Złóż wniosek o kredyt na spłatę innych zobowiązań: przez internet, telefon lub w placówce mBanku

2. Minimum formalności i decyzja o przyznaniu kredytu

3. Podpisz umowę kredytową

Umowa zawierana jest w placówce mBanku lub punkcie obsługi Aspiro. Przed zawarciem umowy możesz skorzystać z Gwarancji najniższej raty. Jeśli inny bank zaoferuje Ci niższą ratę konsolidacyjnego kredytu gotówkowego, mBank zaoferuje jeszcze niższą ratę dla takiej samej kwoty kredytu netto, rodzaju rat i okresu kredytowania.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 12,99% do 15,09% 
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu 0%
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Reprezentatywny przykład dla Konsolidacyjnego Kredytu Gotówkowego: całkowita kwota kredytu 39 200 PLN, czas obowiązywania umowy 67 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 825,70 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 12,99%. Prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 13,80%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 55 321,48 PLN.
Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 02.06.2014 r.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Osoba wnioskująca o kredyt gotówkowy (przez internet lub telefon), uzyskująca dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury oraz otrzymująca wynagrodzenie z ww. źródeł na rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., T-Mobile Usługi Bankowe, Inteligo, może udokumentować źródło/wysokość dochodu bez wychodzenia z domu, poprzez aplikację Importer udostępnioną przez mBank. W pozostałych przypadkach, konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie Zasady realizacji przelewów ekspresowych w mBanku.

Przyznanie konsolidacyjnego kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Taryfie Prowizji i Opłat Bankowych mBanku, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w mBanku oraz w Regulaminie promocji Gwarancja najniższej raty dostępnych na
Regulamin udzielania kredytów konsumpcyjnych, TPIO oraz w Regulaminie promocji Gwarancja najniższej raty.