Przeprowadź kredyty do mBanku

Gwarantujemy najniższą ratę

lub Porozmawiaj z Ekspertem >

 

 
 

Połącz kredyty z innych banków w jeden w mBanku Promocja - Gwarancja najniższej raty

 
  • wygoda - spłacaj jedną, niższą ratę zamiast kilku, w różnych bankach
  • możesz skonsolidować kredyt gotówkowy, samochodowy, odnawialny, ratalny a nawet kartę kredytową z innego banku
  • gotówka na dowolny cel – do 20%  kwoty przenoszonych zobowiązań
  • dogodny okres kredytowania do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata kredytów w innych bankach
  • do 150 tys. PLN

 Regulamin promocji Gwarancja najniższej raty

Jak skorzystać z promocji Gwarancja najniższej raty?

 1. Złóż wniosek o kredyt na spłatę innych zobowiązań: przez internet, telefon lub w placówce mBanku

2. Minimum formalności i decyzja o przyznaniu kredytu

3. Podpisz umowę kredytową

Umowa zawierana jest w placówce mBanku lub punkcie obsługi Aspiro. Przed zawarciem umowy możesz skorzystać z Gwarancji najniższej raty. Jeśli inny bank zaoferuje Ci niższą ratę konsolidacyjnego kredytu gotówkowego, mBank zaoferuje jeszcze niższą ratę dla takiej samej kwoty kredytu netto, rodzaju rat i okresu kredytowania.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 12,99% do 15,09% 
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu 0%
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Reprezentatywny przykład dla Konsolidacyjnego Kredytu Gotówkowego: całkowita kwota kredytu 39 200 PLN, czas obowiązywania umowy 67 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 825,70 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 12,99%. Prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 13,80%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 55 321,48 PLN.
Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 02.06.2014 r.

Zawarcie umowy o konsolidacyjny kredyt gotówkowy i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku SA lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej, wymaga udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego zaświadczeniem o zarobkach lub pełnej historii operacji pobranej z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającej wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowanej bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłanej w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila z decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto. W pozostałych przypadkach konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych w formie elektronicznej lub tradycyjnie do placówki mBanku. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.
Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady


Przyznanie konsolidacyjnego kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Taryfie Prowizji i Opłat Bankowych mBanku, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w mBanku oraz w Regulaminie promocji Gwarancja najniższej raty dostępnych na
Regulamin udzielania kredytów konsumpcyjnych, TPIO oraz w Regulaminie promocji Gwarancja najniższej raty.