Wyskocz dokąd chcesz
z kredytem gotówkowym

Pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie


 
 

Weź szybki kredyt gotówkowy w mBanku i już dziś zrealizuj swoje plany 

  • pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie
  • szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
  • na dowolny cel
  • od 500  nawet do 150 tys. PLN
  • dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu

 

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online.

Dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego.

 

 

Jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy już dziś. Pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

 

 

 

Nie jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut.

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).

Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 8,79% do 12,00%
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu1 od 0% do 9,99% kwoty kredytu
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

1. Dotyczy wniosków złożonych poprzez Internet/mKiosk/Centrum Kredytowe/Centrum Finansowe/Konsultanta mLinii/Eksperta online
2. Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia.


Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego: całkowita kwota kredytu 8 500 PLN, kwota kredytu 9 985,06 PLN czas obowiązywania umowy 37 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 314,20 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 9,89 %. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu 7,99 % od całkowitej kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 23,22%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 11625,53 PLN. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem, operacja chirurgiczna. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia: 12.01.2015 r.

Umowa o kredyt gotówkowy (oraz jego udzielenie) może zostać zawarta przez Internet bez dostarczania dokumentów dochodowych z klientem mBanku, do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty dla Ciebie, oraz także  z klientem nie posiadającym indywidualnej propozycji kredytowej (Oferty dla Ciebie) do kwoty 20 tys. zł brutto  i klientem zewnętrznym do 3,5 tys. zł brutto. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego w ten sposób, podejmowana jest indywidualnie m.in. w oparciu o dotychczasowe relacje klienta (wewnętrznego) z mBankiem S.A. oraz pozytywną historię w BIK.
Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie  osobie nie będącej klientem mBanku SA  lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową.
Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.  

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.ATaryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut! Kredyty

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat