Weź kredyt gotówkowy z niższym oprocentowaniem

Promocja tylko do 04 sierpnia 2014

 
 

Weź promocyjny kredyt gotówkowy i spełniaj marzenia

  • promocja Więcej gotówki za mniej - im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie
  • do 150 tys. PLN nawet w 15 minut
  • od początku do końca przez internet, bez wychodzenia z domu
  • pieniądze na dowolny cel
  • dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu
  • możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych do 3 miesięcy

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online, nawet w 15 minut.

Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Importer dostępnej na ostatniej stronie wniosku kredytowego. Aplikacja umożliwia potwierdzenie podanych przez Ciebie danych dochodowych, poprzez bezpieczne logowanie na Twoje konto w innym banku. Dochody możesz potwierdzić także przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja.

 

 

Jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy już dziś. Pieniądze możesz otrzymać nawet
w 15 minut, bez formalności.

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut.

 

 

 

Nie jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut.

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800). Jeśli posiadasz konto w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., Alior Sync, Inteligo, wnioskujesz o kredyt nawet do 150 000 PLN i będzie wymagane potwierdzenie dochodu zadeklarowanego we wniosku możesz to zrobić online bez wychodzenia z domu dzięki aplikacji Importer.
Jeśli nie posiadasz konta w jednym z wymienionych banków, a wnioskujesz o kredyt do 20 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. W przypadku wniosków złożonych przez internet aplikacja Importer jest udostępniana bezpośrednio po złożeniu wniosku. W przypadku wniosków złożonych telefonicznie link do aplikacji otrzymasz mailowo po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.

3. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)
od 10,10% do 16,00%
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 9% kwoty kredytu
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Reprezentatywny przykład dla promocyjnego kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Więcej gotówki za mniej”: całkowita kwota kredytu 15 000 PLN, kwota kredytu 16 876,34 PLN, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 571,81 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 13,39%. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu 4% od kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 24,23%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 20 584,99 PLN. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR SA. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 29.05.2014 r. 

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Osoba wnioskująca o kredyt gotówkowy (przez internet lub telefon), uzyskująca dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury oraz otrzymująca wynagrodzenie z ww. źródeł na rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., T-Mobile Usługi Bankowe, Inteligo, może udokumentować źródło/wysokość dochodu bez wychodzenia z domu, poprzez aplikację Importer udostępnioną przez mBank. W pozostałych przypadkach, konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie Zasady realizacji przelewów ekspresowych w mBanku.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.ATaryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A oraz w Regulaminie promocji Więcej gotówki za mniej