Spełniaj pragnienia swoich bliskich

Kredyt gotówkowy z gwarancją oprocentowania niższego niż najniższe


 
 

Weź promocyjny kredyt gotówkowy i spełniaj pragnienia swoich bliskich 

  • im wyższa kwota kredytu, tym niższe oprocentowanie
  • gwarancja oprocentowania niższego niż najniższe - jesli w innym banku znajdziesz kredyt z niższym oprocentowaniem, obniżymy oprocentowanie Twojego kredytu w mBanku
  • pieniądze szybko i wygodnie na dowolny cel
  • od 500  nawet do 150 tys. PLN
  • dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu

 

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.
Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online, nawet w 15 minut.

Dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego.

 

 

Jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy już dziś. Pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut.

 

 

 

Nie jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut.

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800). Jeśli wnioskujesz o kredyt do 20 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 8,09% do 12,00%
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 9% kwoty kredytu
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Do Promocji kredytu gotówkowego „Oprocentowanie niższe niż najniższe – edycja świąteczna”, zwanej dalej Promocją, zgodnie z Regulaminem Promocji można przystąpić w okresie od 13.11.2014r. do 13.01.2015r. W celu skorzystania z obniżenia oprocentowania kredytu należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy do 13.01.2015. Jeżeli Uczestnikowi Promocji został udzielony kredyt gotówkowy na standardowych zasadach obowiązujących w Banku w dniu podpisywania umowy kredytowej Uczestnik Promocji nabywa jednorazowe prawo do skorzystania z gwarancji obniżki oprocentowania nominalnego udzielonego przez mBank SA kredytu gotówkowego w stosunku do kredytu, który Uczestnik Promocji otrzymałby w innym banku, dla identycznych parametrów kredytu (kwota kredytu netto, rodzaj raty (równe lub malejące), okres kredytowania (maksymalny okres kredytowania 84 miesiące). Potwierdzeniem możliwości otrzymania kredytu z innego banku jest dostarczenie do mBanku SA formularza informacyjnego/ promesy kredytowej/zaświadczenia wystawionych przez inny bank. Obniżka oprocentowania w ramach Promocji ustalana jest indywidualnie na podstawie dostarczanego przez Uczestnika Promocji formularza informacyjnego/promesy kredytowej/zaświadczenia. W sytuacji, kiedy w celu zagwarantowania Uczestnikowi Promocji niższego oprocentowania od proponowanego przez inny bank, istnieje konieczność obniżenia oprocentowania nominalnego do poziomu poniżej 8,30% w skali roku, wymagane jest każdorazowo przedstawienie przez Uczestnika Promocji promesy kredytowej/zaświadczenia z innego banku.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Oprocentowanie niższe niż najniższe – edycja świąteczna”: całkowita kwota kredytu 10 000 PLN, kwota kredytu 11 309,43 PLN czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 368,12 PLN roczne oprocentowanie nominalne 10,6%. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie  składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu 4,5% od kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 21,13%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 13 252,23 PLN. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem, operacja chirurgiczna. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 06.11.2014 r.

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie  osobie nie będącej klientem mBanku SA  lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej, wymaga udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila z decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady 

Umowa o kredyt  gotówkowy do 20 000 PLN brutto może zostać zawarta w formie elektronicznej z Klientem, do którego mBank nie przesłał za pośrednictwem serwisu transakcyjnego w ramach komunikacji tzw. „Oferty dla Ciebie” informacji o maksymalnej możliwej wysokości jego zadłużenia/zaangażowania kredytowego, a  który posiada pozytywną historię kredytową tj. należycie wykonywał zobowiązania wynikające z umów kredytów, pożyczek lub innych, na mocy, których banki oraz inne instytucje finansowe udostępniły lub zobowiązały się do udostępnienia mu środków pieniężnych, potwierdzoną  informacjami pochodzącymi z baz danych administrowanych przez  Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.ATaryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie Promocji "Oprocentowanie niższe niż najniższe - edycja świąteczna" dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka