Czas na remont?

Z błyskawicznym kredytem gotówkowym, dostępnym nawet w 15 minut remont to czysta przyjemność

 
 

Weź promocyjny kredyt gotówkowy i spełniaj marzenia

  • promocja Więcej gotówki za mniej - im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie
  • do 150 tys. PLN nawet w 15 minut
  • od początku do końca przez internet, bez wychodzenia z domu
  • pieniądze na dowolny cel
  • dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu
  • możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych do 3 miesięcy

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online, nawet w 15 minut.

Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Importer dostępnej na ostatniej stronie wniosku kredytowego. Aplikacja umożliwia potwierdzenie podanych przez Ciebie danych dochodowych, poprzez bezpieczne logowanie na Twoje konto w innym banku. Dochody możesz potwierdzić także przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja.

 

 

Jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy już dziś. Pieniądze możesz otrzymać nawet
w 15 minut, bez formalności.

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut.

 

 

 

Nie jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut.

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800). Jeśli posiadasz konto w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., Alior Sync, Inteligo, wnioskujesz o kredyt nawet do 150 000 PLN i będzie wymagane potwierdzenie dochodu zadeklarowanego we wniosku możesz to zrobić online bez wychodzenia z domu dzięki aplikacji Importer.
Jeśli nie posiadasz konta w jednym z wymienionych banków, a wnioskujesz o kredyt do 20 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. W przypadku wniosków złożonych przez internet aplikacja Importer jest udostępniana bezpośrednio po złożeniu wniosku. W przypadku wniosków złożonych telefonicznie link do aplikacji otrzymasz mailowo po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.

3. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)
od 10,10% do 16,00%
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 9% kwoty kredytu
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu

Podane poniżej informacje stanowią reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego mBanku:
kwota kredytu 7 740 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 295,23 zł, roczne oprocentowanie nominalne 14,00%.
Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Komfort jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,144%. Prowizja za udzielenie kredytu 5,5% od kwoty kredytu, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 24,28%, całkowita kwota kredytu 8 638,13 zł, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 11 544,89 zł. Ubezpieczycielem jest BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem.Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 31.03.2014 r.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Osoba wnioskująca o kredyt gotówkowy (przez internet lub telefon), uzyskująca dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury oraz otrzymująca wynagrodzenie z ww. źródeł na rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., Alior Sync, Inteligo, może udokumentować źródło/wysokość dochodu bez wychodzenia z domu, poprzez aplikację Importer udostępnioną przez mBank. W pozostałych przypadkach, konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych. mBank poinformuje wnioskodawcę drogą mailową o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie Zasady realizacji przelewów ekspresowych w mBanku.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A i Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A (mBank) oraz Warunków udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A (mBank).