19
.
01
.
2018
Autor:mBank.pl

7 milionów od mBanku to największa jednorazowa wpłata w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki naszej wspólnej hojności, na konto WOŚP trafi niemal 14 mln zł.

 

Prezes mBanku Cezary Stypułkowski osobiście przekazuje Wam wielkie podziękowanie!!!

 

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 14 stycznia 2018 roku, Polacy wraz z fundacją WOŚP zbierali pieniądze na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków. mBank po raz pierwszy był oficjalnym partnerem Orkiestry.

W ramach tej współpracy liczyliśmy pieniądze i obsługiwaliśmy sztaby WOŚP. Poza tym wyposażyliśmy wolontariuszy w terminale i otworzyliśmy swoje placówki w całej Polsce. Wydaliśmy także specjalne karty z wizerunkiem zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka, przygotowaliśmy ofertę dla wolontariuszy, a także dużych przedsiębiorstw, chcących wspierać działalność WOŚP.

Zaproponowaliśmy również specjalne rozwiązania – takie jak orkiestrową wersję aplikacji mobilnej banku – w której kilkoma ruchami, po kliknięciu w wirtualne czerwone serce, można było przekazać wpłatę na rzecz 26. Finału WOŚP. Dodatkowo, określone przelewy – w wysokości 10, 20, 50 i 100 zł – podwoiliśmy, łącznie nawet do 1 mln złotych.

 

- Klienci mBanku pokazali, że są wspaniali i hojni. Naszą ambicją było zwiększenie wysokości wpłat dokonywanych za pośrednictwem banku na rzecz WOŚP. Znając niezwykły odzew na wieść o naszej współpracy z fundacją, wiedzieliśmy, że w tym roku takich wpłat będzie więcej. Jednak kwota zebrana do godziny 22 w czasie Finału przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. – Ponieważ klienci mBanku do tego czasu wpłacili na rzecz WOŚP 6,7 mln zł, zdecydowaliśmy się podwoić tę kwotę i przekazać Orkiestrze nie deklarowany 1, ale aż łącznie 7 milionów złotych. Bardzo Wam dziękujemy i cieszymy się, że razem robimy coś dobrego! Ze sprzętu i aktywności ufundowanych przez WOŚP skorzystają wszyscy Polacy – dodaje prezes Cezary Stypułkowski, który podczas 26. Finału był również wolontariuszem WOŚP.