Zmiana godzin sesji przelewów wychodzących z mBanku

Zmiana godzin sesji przelewów wychodzących w mBanku Informujemy, że w związku ze zmianami zasad rozliczania płatności z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne, jakie nastąpiły w Krajowej Izbie Rozliczeń, od dnia 12.02.2013 r. zostanie zmieniona godzina przyjmowania przelewów do ZUS.
Dotychczas przelewy były przyjmowane do godziny 16:55.

Od dnia 12.02.2013 r. przelewy te będą wysyłane wraz z III sesją wychodzącą
o godzinie 13:25.


Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku od dnia 12.02.2013 r.:

  • 05:55
  • 09:55
  • 13:25 (wraz z przelewami do ZUS)

Sprawdź godziny sesji przelewów w mBanku...

Archiwum

Komentarze

10

@Chaykin @S.T - mBąk to detal, a nie biznes... równie dobrze mogą sekundę po otwarciu systemu na wychodzące i w ostatniej sekundzie na przychodzące, wymieniać się eliksirem... Z punktu widzenia Kowalskiego Jana, płacącego rachunki i używającego karty, nie ma to absolutnie znaczenia. Dla adrenaliny jest Express$, a dla niecierpliwych Sorbet :)...

na 99,9% 2.0 będzie miał te same godziny sesji...


@S.T.: Rozumiem, że nie starcza im z tych wszystkich opłat, które z nas ściągają?


@marcinek-m
Te trzy godziny to dlatego, że im bliżej zamknięcia sesji tym więcej za przelewy bank musi zapłacić.


Ciekawe jakie godziny sesji będzie miał ten nowy super-nowoczesny mBank 2.0, którego tak tubalnym rykiem obwieszczają i takie wielkie halo robią!


Jak czytam niektore wpisy, to sie chce wymiotowac. Tylko narzekanie i nic sie nie podoba. Przeciez nikt nie zmusza do trzymania pieniedzy w danym banku. Nie podoba sie cos, zamykac i do nastepnego banku. Ile osob znam, ktore stekaja, ze w mBanku tak kiepsko, zabieraja wszystkie pieniadze, a jak przyjdzie cos do czegos, to widze, ze nadal trzymaja tutaj oszczednosci i maja konta. Typowa falszywa maska Polaka.


@Marek - tak wczesne przychodzące nie mają sensu bo mBank (i każdy inny bank) dostaje raporty dopiero o 11.00, 15.00 i 17.00. Wtedy kończy się rozrachunek danej sesji w NBP.


Myślę, że sesje wychodzące powinny się odbywać w godz. 8.00, 13.00, 16.00, a przychodzące: 10.00, 14.00, 18.00.


@Chaykin - a może w tym super-hiper-nowoczesnym internetowym banku BIF-y wklepują na zmianę pani Jadzia i pani Wiesia, gdzieś na zapleczu?
:)


@marcinek-m: ale przecież mBank to super-nowoczesny, w pełni internetowy bank!...

A tak na serio, to oczywiście porażka - żeby mieć tak wczesne godziny, wcześniejsze niż te słynne "bankozaury" czy "marmurki".


A dlaczego mBank tak wcześnie zakańcza przyjmowanie zleceń? Przecież KIR zamyka wejście na poszczególne sesje o godzinach 9:30, 13:30 i 16.00. To sporządzenie, cyfrowe podpisanie i wysłanie zbioru BIF zajmuje mBankowi aż trzy godziny??? Litości! Popatrzcie sobie na harmonogram innych banków.


Komentuj z innymi

Zobacz także

Brak powiązanych wpisów

Tagi

Archiwum