Twój klient już jest w sieci, podobnie jak ponad 20 mln Polaków, którzy kupują online

A Ty? Jeśli jeszcze nie rozwinąłeś skrzydeł w e-commerce, czas na cyfrową rewolucję w Twoim biznesie. Pomożemy Ci w tym!

 

 •   Solidna dawka wiedzy

  Start i rozwój sprzedaży online jest prostszy niż myślisz. Dzięki wiedzy naszych ekspertów i doświadczeniom firm, które już przeszły e-transformację, zrobisz to łatwo, sprawnie i z sukcesem.

  Czytaj artykuły, poznaj case study i bierz udział w webinarach.

   

  Zacznij zarabiać realne pieniądze w wirtualnym świecie!

 Dowiedz się wszystkiego na temat prowadzenia firmy w internecie bez wychodzenia z domu

Śledź nasze webinary z praktykami rynku e-commerce! W przystępny sposób wytłumaczymy, jak korzystać z narzędzi e-commerce, tak by twoja działalność osiągała założone cele biznesowe. Podpowiemy, o czym pamiętać i jakich błędów unikać.

 

  Cyfrowe rewolucje to kampania społeczna

Cyfrowe rewolucje to akcja społeczna, w ramach której wspieramy mikro-, małe i średnie firmy w rozwinięciu działalności w e-commerce. Kampania potrwa do końca roku. Na tej stronie będziemy regularnie dodawać kolejne treści i wydarzenia.

 •  

   

  Partnerem merytorycznym akcji jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

Ten materiał ma charakter wyłącznie informacyjny. Upowszechniamy go w celu reklamy i promocji mBanku S.A. Nie można traktować go jako wiążącego zobowiązania jakiejkolwiek osoby, w tym mBanku S.A. z jakiegokolwiek tytułu. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje na temat konkursu Cyfrowe rewolucje znajdują się w regulaminie