Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 0 | wypowiedzi: 0
  • Ostatnia aktywnośćKliknij, żeby zobaczyć ostatnią aktywność
  • CzłonkowieKliknij, żeby zobaczyć członków grupy
  • OpisKliknij, żeby zobaczyć opis grupy

Ostatnia aktywność

Pozwolę sobie zacytować fragment z oficjalnej (?!) wypowiedzi tow. Ani w, całkiem nie starym, wątku http://www.mbank.com.pl/c... :
"zgodnie z obietnicą, otrzymawszy imprimatur na przekazanie wiedzy mej donoszę:
w czerwcu, w funkcjonujących już mKioskach, zamontowane zostaną bankomaty depozytowe.
Również w czerwcu uruchomionych zostanie sześć nowych mKiosków. Oto ich lokalizacje:
[ciach]
Nowe, z wyjątkiem zlokalizowanego w Warszawie przy Marszałkowskiej 116/122, będą oczywiście wyposażone w maszynki do wpłat ."

No i mamy lipiec, czyli miesiąc po czerwcu następujący i w krakowskim mKiosku depomatu ni cholery znaleźć mi się nie udało. Pan z kozią bródką tam "pracujący" uświadomił mnie, że wizyta u okulisty nie jest mi potrzebna, bo maszynki faktycznie wciąż nie postawiono i on ma polecenie informować klientów, że "podczas wakacji".

Ania w przypomnianym wątku nie wspomniała, którego roku czerwiec miała (Ona lub Onej naczalstwo) na myśli. Może w tym "dowcip"? Może pan "bródka" też nie został poinformowany, które wakacje będą tymi mSzczęśliwymi?

Czy słowo [mBank] warte jest tylko ekskrementów?! :-( :-( :-(

P.S.
Czy Ania-ze-starego-forum to Vill-z-nowego? Bo imię się zgadza :-)

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.