Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 0 | wypowiedzi: 0
  • Ostatnia aktywnośćKliknij, żeby zobaczyć ostatnią aktywność
  • CzłonkowieKliknij, żeby zobaczyć członków grupy
  • OpisKliknij, żeby zobaczyć opis grupy

Ostatnia aktywność

Czy padnie getout, czy db czy idea to wszystko jedno - BFG nie wydoli na żaden z nich. Pozostanie udać się do polskiej premiery, bo niemiecka z db PL, poza nazwą, nie ma nic wspólnego.
A rating wszystkie maja spekulacyjny (by nie rzec: śmieciowy).
Więc w domu p. LC może i zamieszkałbym, ale miałbym do spania z m^2 podłogi i 400 współlokatorów (o ile ten dom ma 400m^2, DC to jednak nie jest Bagdad i trzeba to ogrzać) - a w sky tower to nie pietro, ale nawet m^2 bym nie miał - oczywiście pomijając to, że ani dom ani tower nie należą do getoutu ani do idei. Pocieszyć się można tym, że akcje getoutu należące do LC potrafią w jeden dzień stracić 40mln ;P

Tak że tu raczej chodziło mi o przelewy wewnętrzne, o których pisałeś, że na kilka godzin potrafią pójść w niebyt. Może zniechęcają w ten sposób przed robieniem sztucznego ruchu - choć zapewne potrafią odróżnić wewnętrzny od zewnętrznego. W lion's też omżna zrobić kołowrotek - firmowego nie założysz, ale można darmowe pomocnicze, bez limitu przelewów (bo z oszczędnościowego standard - poza optimą - tylko 1 na miesiąc bezpłatny).

A, i takie coś mi się przypomniało a propos zewnetrznych, że nie udało mi się znaleźć envelo w wykazie banków w NBP.
Jakie tam są od 3. do 10. cyfry w numerze rachunku?
I jakie 6 pierwszych w numerach kart?
Te same pytania do idei oraz pocztowego i pko, jak ktoś ma.
W lion's rachunek 19501024, KD 516831 (i chyba, jak w VW oraz KK w citku, numerują po kolei).


Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.