Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 0 | wypowiedzi: 0
  • Ostatnia aktywnośćKliknij, żeby zobaczyć ostatnią aktywność
  • CzłonkowieKliknij, żeby zobaczyć członków grupy
  • OpisKliknij, żeby zobaczyć opis grupy

Ostatnia aktywność

@blindoln,

Jasno masz napisane że zapis jest niejasny, jest niejasny nawet w przypadku sugerowania jednej waluty rozliczeniowej o czym wspomniałem wcześniej.
Czemu aż tak bronisz tego regulaminu? I tak jest co chwila zmieniany więc w czym problem aby poprawić jego jakość i jednoznaczność dla zdrowia psychicznego klientów?

Sugerowanie że nikt nie czyta regulaminu banku i tabeli opłat i podpisuje się pod nimi jest być może dość prawdziwe, ale bardzo karygodne bo zdaje się dodatkowo namawiać do takiego bezmyślnego działania klientów. Trzeba czytać co się podpisuje, zawsze i wszędzie!

Ostatnia kwestia, co do niejednoznacznych/nielegalnych zapisów w umowach to z tego co wiem w pozwie zbiorowym przeciwko mbankowi za zapisy w umowach kredytowych na kredyty frankowe już od chyba 5 lat mBank zacięcie broni się przez zapłaceniem odszkodowania za swoje nielegalne zapisy w umowach kredytowych, także nawet nie próbuj sugerować że mBank jest taki miły i w porządku wobec klienta.
Sam po zdaje się 12 latach posiadania konta w mBanku w końcu miałem sytuację gdzie potrzebowałem kredytu hipotecznego, no i co robi mBank dla stałego klienta? Daje z łaską ofertę taką samą jak dla przypadkowej osoby z ulicy, a na jakąś próbę negocjacji mógłbym liczyć jakbym brał kredyt na kilka milionów dopiero, także na prawdę, daruj sobie jakiekolwiek teksty o tym jaki to mBank jest dobry dla klienta.
Zgłosiłem tutaj po prostu ewidentny problem w regulaminie i chciałbym aby go poprawiono. Koniec.

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.