Grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.
wątki: 0 | wypowiedzi: 0
  • Ostatnia aktywnośćKliknij, żeby zobaczyć ostatnią aktywność
  • CzłonkowieKliknij, żeby zobaczyć członków grupy
  • OpisKliknij, żeby zobaczyć opis grupy

Ostatnia aktywność

Porządna firma, co to nie sprzedaje klientów (choć nieporządna, że się zwija - czy ten niemiecki VW nie obsługuje fizoli?) - ale i nie zapomina o nich, zapewniając jakąś tam prostą alternatywę z nie najgorszymi warunkami. Eurobankowi zapewne zależało, więc dali dobrą ofertę - a co to dla mBąka 30k klientów, wielokrotnie więcej mają martwych kont ;) A deutsche bank sam idzie na sprzedaż, to po co ma kupować?
Albo ja nie umiem szukać albo zapomnieli na stronie napisać cokolwiek o tym PINie w kopercie, może się tego wstydzą?
Inteligo z blikiem mogłoby być niezłe, ale jest tu kilka wad: blik byłby może i do nauczenia, ale znając życie, to nawet jakby ta wersja J2ME zadziałała na telefonie, który ma teściowa, to pewnie nie dalej niż za pół roku PKO zakończyłoby wsparcie dla IKO ver. 2. Dodatkowo tylko bankomaty PKO i WBK - tam, gdzie teściowa mieszka, PKO by się co prawda znalazł. No i zakładanie tylko przez kuriera.
Choć na pewno pewniejsza sprawa niż nest - ale chyba na to się zdecyduję. Oddział mam przy domu, konto, karta i bankomaty darmowe. Założyć można przelewem, choć jedynie z kilku banków - z tych, co mam, to tylko z mBanku - albo w oddziale. Jedynie łobuzy za pełnomocnictwo chcą 10zł - choć podobno "nie dotyczy składanych w EKD" - ale jak wygląda to "składanie w EKD" to wielka zagadka.

A ma ktoś doświadczenia i rozpatrzenie w ofercie innych popierdółek? Co tam jeszcze zostało - toyota (o ile już się nie wyłączyła), pocztowy, boś (właśnie zamknęli mi oddział koło domu), ca, plus (a tu mam oddział koło domu), santander?
Bo w wielkich to konta z darmową debetówką i sensowną listą bankomatów nie ma raczej co szukać, oczywiście bez warunków wpływów/transakcji? Czy może wciąż WBK? Coś ostatnio też widziałem jakieś reklamy w BNP-BGŻ... A może orange finanse...

Pokaż profile

Sortuj

mKlienci to grupa Klientów mBanku i osób, dla których forum mBanku jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o bankowości. Tysiące pytań i niestandardowych rozwiązań.