Grupa Klientów mBanku i osób zaproszonych przez Bank, która doradza i opiniuje w wybranych sprawach związanych z rozwojem naszej oferty i działalności mBanku. mRadni mają dostęp do informacji poufnych związanych z planami mBanku, mają pierwszeństwo w wybranych elementów oferty, ich głos ma znaczenie w pracach nad ulepszaniem i rozszerzaniem naszych usług. mRada powoływana jest na mocy Kodeksu Honorowego od 30 października 2003 r.
wątki: 0 | wypowiedzi: 0
  • Ostatnia aktywnośćKliknij, żeby zobaczyć ostatnią aktywność
  • CzłonkowieKliknij, żeby zobaczyć członków grupy
  • OpisKliknij, żeby zobaczyć opis grupy

Ostatnia aktywność

pepto,
a co ma piernik do wiatraka? Poza tym, że oba mają po 7 liter :) Wyznawcy wyznawcami, a ja mówię jakie są fakty, które potwierdza Niebezpiecznik w tym artykule oraz brak doniesień o atakach - wirusów na iOS praktycznie nie ma, a jak się jakiś trafi raz na ruski rok, to od razu iOS jest łatany. Ten system po prostu ma tak bardzo ograniczone API, że aplikacje nieapplowskie bardzo mało mogą, np. nie dadzą rady przykryć innej aplikacji, odczytać SMS-a czy tego co się wpisuje na klawiaturze. IMO główne ryzyko to zewnętrzne klawiatury po nadaniu im dostępu do netu (trzeba go aktywować ręcznie), ale klawiatury inne niż systemowa są w iOS mało popularne.

Podobny do tego trick byłby w iOS niemożliwy. Nawet gdyby aplikacja wygenerowała powiadomienie i bezpośrednio w swoim oknie wyświetliła phishingową stronę mBanku, to SMS-a z hasłem i tak by nie przechwyciła. A i tak wcześniej by pewnie nie trafiła w ogóle do AppStore. Apple weryfikuje aplikacje przez swoich specjalistów, często je odrzucając (skarżył się na to mBank przy okazji WOŚP), podczas gdy Google sprawdza tylko jakimś automatem (chyba to ten Play Protect widoczny w sklepie) co jeszcze bardziej przyczynia się do szerzenia wirusów na Androida.

p24,
sam widzisz, że to się robi tak rzadko, że już nawet nie pamiętałem co wtedy podawałem :)

P.S. W niektórych bogatych krajach, gdzie tym samym więcej można ukraść, udział iOS-a jest znacznie większy. Wg Kantar World Panel to: we Francji ponad 20%, w Wielkiej Brytanii i USA 35-40%, w Japonii 40-50%.

Taki:
https://www.olx.pl/oferta...

Karta po włożeniu do telefonu NFC nie działała. Bo pewnie aplikacja NFC (ta zapisana na SIM) wymagała konkretnego rodzaju urządzenia.

Pokaż profile

Sortuj

mRada jest ewenementem w polskiej bankowości. Jej członkowie mają dostęp do informacji poufnych związanych z planami mBanku, mają pierwszeństwo w testowaniu wybranych elementów oferty, ich głos ma znaczenie w pracach nad ulepszaniem i rozszerzaniem naszych usług. Kadencja mRady 2014 - 2015 ADO blindoln Chmiel czemu Dawid DonTonico domlan emu luzak Marek Jedziniak tomkus Cele mRady tworzenie i popularyzacja banku przyjaznego dla Klientów, aktywny udział w tworzeniu oblicza mBanku oraz jego rozwoju, dialog między mBankiem i Klientami, pogłębienie zaufania do bankowości elektronicznej oraz mBanku. Powoływanie i działanie mRady Powoływanie mRady odbywa się poprzez zaproszenia dla kandydatów skierowane przez mBank. Kadencja mRady trwa rok. Członkiem mRady może być osoba, która akceptuje i przestrzega Kodeksu Honorowego. mRadni nie są pracownikami mBanku ani nie otrzymują od mBanku wynagrodzenia za swoją działalność. Członek mRady może być wykluczony z mRady za nieprzestrzeganie postanowień Kodeksu Honorowego, postępowanie na szkodę banku oraz gdy dopuści się czynów hańbiących. Osoba wykluczona z mRady nie może ubiegać się o ponowne przyjęcie w skład członków przez minimum cztery lata. Członkostwo w mRadzie wygasa wskutek: odwołania przez mBank, pisemnej rezygnacji lub wygaśnięcia członkostwa. Uzupełnienie mRady dokonuje się wedle zasad powoływania członków mRady, czyli przez zaproszenie wystosowane przez mBank. Prawa i obowiązki związane z członkostwem w mRadzie Członkowie mRady zobowiązani są do przestrzegania zasad współpracy z mBankiem. Działają w dobrej wierze i na korzyść mBanku oraz jego Klientów. Udzielają się na na liście mailingowej, forum, blogu oraz w profilu mBanku na Facebooku. mRadny jest zobowiązany powiadamiać mBank o zmianach w życiu zawodowym, które mogłyby mieć wpływ na jego działalność w mRadzie. mRadni zobowiązują się do zachowania "tajemnic mBanku" określonych przez mBank. mBank zobowiązuje się do traktowania mRadnych jako konsultantów z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i procedur wewnętrznych mBanku mRada jak i jej nowi członkowie nie pozostaną anonimowi dla mBanku i świata zewnętrznego, ich sylwetki będą prezentowane na specjalnych stronach serwisu mBanku, w części poświęconej społeczności. mRadni kontaktują się z mBankiem i między sobą poprzez listę mailingową, utworzoną i zarządzaną przez mBank. mBank zobowiązuje się do organizowania spotkań członków mRady w świecie rzeczywistym. Wszyscy dotychczasowi Radni, których mBank nie usunął z mRady, otrzymują dożywotnio tytuł Honorowego Klienta mBanku. Moderator mRady mBank z grona swoich pracowników wyznacza Moderatora mRady. Moderator mRady pośredniczy między mRadnymi i pracownikami mBanku, zwołuje spotkania w świecie rzeczywistym. Zmian w Kodeksie Honorowym dokonuje mBank w porozumieniu z mRadnymi.