Chmiel (właściwie Michał Chmielewski) mRadny w latach 2005 - 2016. Z mBankiem związany jestem od 25 sierpnia 2001roku . Wtedy założyłem eKonto. Później pojawiały się inne usługi. W miarę możliwości i czasu staram się udzielać i pojawiać na mForum i pomagać wszystkim klientom. Nie zawsze 24h wystarcza na wszystko ale jednakże zawsze możecie mną się kontaktować pod adresem michal.chmielewski@vis.pl Pozdrawiam, Michał

wątki: 5225 | wypowiedzi: 68

Aktywny w grupach:

mRadny

Ostatnia aktywność

Witam Wszystkich

Ja również jako mRadny chciałbym podziękować wszystkich na możliwość uczestniczenia w takim projekcie. Jak każda idea mRada miała swoje lepsze okresy – ten najlepszy moim zdaniem przypadał pomiędzy okresem 2007-2012.

Przez cały czas jako mRadni nie mieliśmy wpływu na decyzje mBanku jedynie mogliśmy się wyrazić swoje zdanie na ten temat i ewentualnie przetestować usługi. Bywały tez okresy ze widzieliśmy projekt na wczesnym etapie i tutaj nasz udział był trochę większy.

Ze mojej perspektywy zobaczyłem wiele rzeczy dotyczących bankowości od kuchni – mogłem poznać mEkipe oraz także dwóch prezesów BRE/mBank – p. Sławomira Lachowskiego i p. Cezarego Stypułkowskiego. Szczególnie dobra komunikacja była na linia inwestycji (SFI/eMakler), aplikacji mobilnych, działem kart kredytowych i także działem reklamacji.

Od pewnego czasu (około 1,5 roku) niestety mRada generalnie stała się piątym kołem u wozu w tej dużej korporacji. mBank dziś to nie bank internetowy tylko to jest dawne BRE, mRada była dodatkiem do banku internetowego.

Generalnie ostatnio wyglądało to tak, że byliśmy informowani o tym co mBank już zrobił, a na nasze nawet najprostsze maile nie było odpowiedzi a mBank nie bardzo też widział jak można nas wykorzystać do własnego marketingu. Spotkania w Łodzi były coraz skromniejsze. Myślę że wina leży po obu stronach, chcociaz większe pole manewru miał mBank

Co nie zmienia faktu, że jestem mBankowi niezwykle wdzięczny te niezwykłe lata kiedy uczestniczyłem w działaniach mRady, poznania fajnych osób z Łodzi i możliwość w niej uczestnictwa oraz osobom z forum, które na mnie głosowały.

Pozdrawiam
Michał Chmielewski (Chmiel)
Hejka
Nawet jest komunikat na stronach mBanku.
https://www.mbank.pl/info...

Zastanawiam sie czy bylo warto?

Kredytobiorca na ma sobie odpowiedzialność za zmienny kurs CHF/PLN musi placić tyle samo CHF nie zaleznie czy 1CHF kosztuje 2,50 PLN czy 4,50 PLN
Tak samo bank powiniem brać na siebie wartość LIBOR CHF nie zależnie czy ona jest 2%, -0,5%, czy moze kiedyś dozyjemy że bedzie -2%.

Pozdrawiam
Michał
Teraz jest tak
masz ID: 12345678 w mBanku i logujesz sie przez
https://online.mbank.pl/p...
i
masz ID: 987654321 w Multibanku i logujesz sie przez https://moj.multibank.pl/

Po migracji ktora wkrótce sie odbędzie bedzie
masz ID: 12345678 w mBanku i logujesz sie przez https://online.mbank.pl/p...

W przypadku konto w dawnym Multi sa moge byc 2 zmiany:

a) bedzie sie 100% logował przez https://online.mbank.pl/p...
b) Twoj ID to dalej: 987654321 ale jeśli w mBanku taki ID jest juz uzywany to dostaniesz nowy ID np 56781234

Bedziesz miala 2 oddzielne ID ktore nie będa ze sobą połaczone i zobaczysz produktów z innego ID

Michał

Hejka
Ja korzystam z
http://www.esky.pl/ubezpi...
To ubezpieczenienie przez AIG i moim zdaniem na najlepszy stosunek zakres/cena. Fakt nie mialem okazji sprawdzic jak wyglada w praktyce i obym nigdy nie mial okazji

Michał