Cynik

wątki: 1508 | wypowiedzi: 1

Aktywny w grupach:

mKlient

Ostatnia aktywność

No jest pewien brak spójności w logotypach bzwbk - bo faktycznie nadal występuje stare BZ ale z doklejonym wbk i tylko w szyldach placówek i przy maszynach. Oddział 1 (centrala) od zawsze był w marmurach i mosiądzu :-P. Zielony z mosiądzem to od zawsze kolory firmowe Banku Zachodniego. I nadal w placówkach tak jest na wizytówkach i teczkach firmowych dokleili jedynie czerwonego santandera.

Jestem już po załatwieniu dodatkowej kk 1-2-3. Niestety okazało się jednak, że moją kk mam w promo na oświadczenie. Więc zwolniony jestem tylko na pierwszy rok. MC world mam obiecaną na podstawie obrotu na koncie ale też w promo na klik, więc zwolnienie też tylko na pierwszy rok. Ale mam też obiecane zwolnienie z opłaty na podstawie rezygnacji z tych kk w kolejnym roku :-D. Tak, że sukces połowiczny :-P

Promo w Credit Agricole do 31 marca 2018. I tak chciałem zamykać konto w db a tak zamknąłem zarabiając na tym +200 zł.
Sam CA był dla mnie obojętny, wiedziałem jedynie, że jest to dawny wrocławski Lukas Bank. Instytucja na pierwszy rzut oka niepozorna ale zaskakuje pozytywnie przy bliższym poznaniu. Aplikacja mobilna niedawno udostępniona - bardzo estetyczna i lekka - ma powiadomienia push o zdarzeniach na koncie. ST starego typu ale wszystko działa poprawnie poza kolorystyką przypomina klasyczny ST jak np. stary Alior, inteligo etc. teraz będą zmieniać grafikę ST do obowiązujących standardów, wiem to od znajomego z IT banku. Osobiście do promo wybrałem konto premium - full opcja w zamian za wpływ na koncie tj. KD, sms o wydarzeniach na koncie, bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy Multipakiet na cały czas posiadania konta. Dla nowych klientów jest też promo lokata 3% na 60 dni. Więc wartości dodane są do konta. Konto działa poprawnie, obrót wykonany. Jest ok. Podaje linki abyś sobie poczytał:
https://kampanie.credit-a...
https://www.credit-agrico...
https://www.credit-agrico...