Obserwuję, czytam i uczę się od Was wszystkich.

wątki: 213 | wypowiedzi: 28

Aktywny w grupach:

mEkipa

Ostatnia aktywność

Moi Drodzy
Bardzo Wam dziękuję, wiele z Waszych wpisów, to sugestie rzeczy, które można by poprawić. Dziękuję Wam również za zgłoszenia błędów.
Zgodnie z obietnicą uzupełniam Wasze wpisy o tematy zgłaszane przez Klientów w sieci, a które mam wrażenie w tym wątku wcześniej się nie pojawiły.
1. Problem z wydrukowaniem potwierdzenia przelewu walutowego przychodzącego
2. Jednostkowe problemy z wykonaniem przelewów jednorazowych
3. Brak widoczności rachunku, do którego jest pełnomocnikiem
4. Brak synchronizacji między historią operacji w starym a nowym widoku historii operacji w nowym serwisie
5. Brak historii dla niektórych klientów
6. Brak możliwości logowania przy starym haśle ze starymi znakami specjalnymi
7. Brak guzika „zmień widok"
@Sosna dziękuję za wyjaśnienie dotyczące komunikatów, tak jak pisałam wynika to z rozdzielnych baz do komunikatów, rozumiem, że to powinno być sprzężone i analogiczne.
@Ssak dziękuję za wyjaśnienia, co do zmiany nazw, rzeczywiście jest to temat do analizy od strony komunikacji.
@Jaromir_Wielki dziękuję za pilnowanie czasu, właśnie wróciłam do biura i wywiązuję się z danego Wam słowa.
Proponuję w dalszych krokach po mojej stronie podzielenie tego na rzeczy, które fajnie byłoby mieć i te które są krytyczne. Umówmy się, że do końca tego tygodnia (piątek ok 16:00) wrócę do Was z taką listą oraz informacją o tym, jakie są możliwości zmian.
Na pewno w międzyczasie będę się do Was zwracać z prośbą o większą ilość informacji. Będę wdzięczna za dalszą tak merytoryczną współpracę.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. I proszę o odrobinę wiary w dawane przeze mnie słowo.
Pozdrawiam serdecznie.
Iza