wątki: 3985 | wypowiedzi: 15

Aktywny w grupach:

mKlient

Ostatnia aktywność

Żaba wywiązuje się z kolejnych promocji, dostałem już bony i powerbank (wczoraj przyszedł kurierem, fajny, naprawdę z logo visa, warto było w sylwestra iść doładować kartę "wiejską" ;) - co ciekawe, z bonami był list gratulacyjny, a z powerbankiem nie - żona dostała też bilet do multikina w promocji, o której nawet nie słyszałem - o, pepto, może też dostałeś, jeśli zakładałeś konto w grudniu - ale 100zł+50zł z polecania nie dostaliśmy, reklamacja w trakcie. Ciekawe, jak wyjdzie to 150zł za przeniesienie wynagrodzenia - nie chce mi się iść do oddziału, żeby zakładać konto wspólne, więc zamiast zawracać głowę pani księgowej, sam sobie zrobiłem przelew na 650zł z tytułem "wynagrodzenie", może się nabiorą ;P

Za to karta dodatkowa do mc world rejestruje się w priceless specials i rejestruje - już ponad miesiąc od wyprodukowania, a jeszcze niezarejestrowana. Dobrze, że choć wiem, że jest duża szansa, że się w ogóle zarejestruje, bo ta poprzednia, zastrzeżona, która tak długo szła tym zagubionym poleconym, zarejestrowana już jest (a w międzyczasie zdążyła już zniknąć z ST). Ciekawe, czy zdążą z tą rejestracją przed miesięcznicą aktywacji, która przypada w niedzielę... I czy wyjaśnią z pocztą, gdzie ten polecony naprawdę zginął - na razie dostałem odpowiedź na reklamację, złożoną przez panią z oddziału, że wyjaśniają - i że w ramach przeprosin przyślą mi jakiś prezent, zobaczymy, co to będzie (o ile dojdzie).

A do kiedy ta promocja w dawnym lukasie? Może przeniosę sobie tam konto właśnie z żaby, jak już się promocje pokończą - bo na koniec roku był wysyp, a teraz cisza - żeby rachunki z db przeniosły się do jak "najczystszej" żaby - to są jednak rachunki główne, numery podane i do US i do najemcy garażu, nie mówiąc o pracodawcach - a kto by pamiętał, gdzie jeszcze - więc raczej zamykać ich nie chcę - co nie znaczy, że jak przejdą do żaby (wtedy pewnie już do raka/kupy), to nadal będą główne, wtedy pomyślimy. Bo choć ciekawość bierze, to jednak wolę nie testować na głównych rachunkach, jak to by sobie żaba poradziła z dwoma rachunkami moimi, dwoma żony i jeszcze dwoma wspólnymi...

Zaś w temacie - ta visa z citka, co to od początku płaciła pikaczem, bez żadnego wpakowania w paszczę terminala, dziś właśnie w biedronku odmówiła odczytu chipa (z pikacza poszło). Wydaje mi się, że to pierwsza próba zapłacenia z chipa tą kartą - a z chipa chciałem, żeby sprawdzić, czy potem pikacz na mniej niż 50zł będzie chodzić offline - trzeba więc sprawdzić, czy to wina tego akurat terminala czy jednak jakaś walnięta karta. Ale by była ciekawostka przyrodnicza.