wątki: 3848 | wypowiedzi: 15

Aktywny w grupach:

mKlient

Ostatnia aktywność

Póki co kolekcjonuję oferty 100% bez zawracania głowy - nawet wymóg ping-ponga dyskwalifikuje.

Ubezpieczenia - różne są, np. to do kk wbk world ma niesamowicie wysokie NWW - 350k euro na osobę - nie wiem czy to błąd z jednym zero więcej, ale też jest gigant suma 5M euro max. świadczenia - bo obejmuje też małżonka/partnera i dzieci do 25 lat.
A koszty leczenia - tylko 20k euro.
Zaś do platyn - wszystko razem max. 100k zł.
Tajemnica? Albo ja nie umiem czytać. Ale do world jest axa, a do platyn już aviva/wbk.
Ale niejasności są - w najnowszej karcie jest zapis, że objęcie ubezpieczeniem jest też przez tankowanie lub płatność za hotel - a w SWU wciąż, że tylko za zapłatę z góry za całość podróży.
Za to obejmuje (chyba) również podróże po Polsce.
Myślę, że z żabą będzie sporo do wyjaśniania, ciekawe, czy się uda, czy też się obrazimy i skończy się u rzecznika finansowego, arbitra albo i w sądzie.
Na razie w umowie nie mam słowa o promocji ze zwolnieniem z opłat, koniec cyklu ustawili na piątego, choć prosiłem o 25. (choć potem sam zmieniłem zdanie i wolę 10. - zobaczymy, pani twierdziła, że GP jest do 57 dni, strona, że do 54) - zmienić się w oddziale póki co nie dało. Założyłem też konto (będę miał kartę bankomatową do kolekcji ;), przed podpisaniem umowy o KK, żeby ew. dostać 4k punktów (ten priceless specials nie jest taki zły) - ale czy je dostanę to się dowiem w grudniu.
Do karty dodatkowej trzeba składać osobny wniosek i podpisywać osobną umowę - tzn. ja ją muszę podpisać, a żona umowę o bankowość elektroniczną, żeby tą kartę mogła akywować oraz używać 3D-secure.
Więc żaby jednak trzeba się bać, nawet jak przynosi dary...
Jutro test BZWBK24.

Przyszły dziś platyny z citka - w dwóch kopertach, w jednej naklejka - myślałem, że to karta z wyciętymi otworami - a w drugim dwie "zwykłe" karty, naklejone na jednej kartce - pierwszy raz tak dostałem. Karty mają taką samą datę ważności jak obecne złote - w lutym przyjdą nowe...
"Zwykłe" ładne, szaro-błyszczące, a naklejka inna niż poprzednio, większa, z zaokrąglonymi bokami i designem będącym połączeniem simplicity - tło - i world - nałożony wzór "kafelków". Marnie, bo trzeba będzie robić nowy brelok :<
Po aktywowaniu w ST, zgodnie z przewidywaniami, znikły karty złote, a razem z nimi historia - dobrze, że choć wyciągi tej "zamkniętej" karty można ściągać.

Zaś db nie chciał wymienić siver nawet na world iq, oczywiście z zachowaniem bezwarunkowej darmowości.