Klient połowicznie zadowolony z mBanku!

wątki: 2336 | wypowiedzi: 111

Aktywny w grupach:

mKlient

Ostatnia aktywność

domlan napisał(a):

Bardzo bym chciał. Uwierz. Niestety ludziska do mnie przyjeżdzają z całej Polski (a nawet i to dosyć często spoza) i trudno mi odwoływać spotkanie z kilkudziesięcioma osobami, które było często zaplanowane na kilka miesięcy do przodu. Fakt, że czasem ja się wkurzam, kiedy ktoś nie dojedzie i cała reszta włączając mnie ma zrąbany dzień, ale właśnie dlatego ja staram się nie odwoływać spotań. Stąd jeśli termin rady się pokrywa nie mogę na niej być :(

> Witam,
> No właśnie Sloven, może byś się pofatygował kiedyś. Zapraszamy!

> Dużo zamieszania robisz na Forum i wszystko krytykujesz.

To nie jest prawda. Nioe wszystko a tylko to co nie do końca działa OK. Ale także chwalę gdy coś działa jak należy :) Problem w tym, że tego co działa OK jest jakby mniej.

> Jeżeli tak działają "nabici",
> tylko wszystko krytykują, a nic nie robią i nie są skłonni nawet
> się spotkać, to jakoś stanowisko mBanku w sprawie
> "nabitych" mnie przestało dziwić. Nie da się niczego
> uzgodnić ze stroną, która nie jest zainteresowana nawet spotkaniem.

Zainteresowanym spotkaniem nie jest TomekL, który jasno wyraził się, że skoro mBank przegrywa w sądach powszechnych, to mBank nie będzie podejmował żadnych dyskusji w temacie mPlanu. Smutne, acz prawdziwe. Więc nie ma z kim rozmawiać. Zresztą nie bardzo jest o czym, bo strony okop[ały się na swoich pozycjach.

> A do tego, o ile dobrze kojarzę, to jesteś z Łodzi lub okolic
> Łodzi, co tym bardziej powinno ułatwić spotkanie w mBanku.
> Pozdrawiam i liczę, że się jeszcze spotkamy przed końcem kadencji

Nikt nie ma bliżej ode mnie :) Z okien widzę pracowników mBanku. Ale niestety... robota, robota, robota. Taki świat. Ale obiecałem sobie także zająć się więcej mBankiem i mRadą. Także mam nadzieję, że przy najbliższej okazji się zobaczymy :)