@emu,
wszystko fajnie, tylko jak przechodziły mi transakcje na większe kwoty ??
Właśnie byłem w oddziale i mi potwierdzili - kody sms = max. 20k zł. Zmieniłem na autoryzacje tokenem. Ale siedziałem tam 40 minut a Pani wyjasniała to z infolinia i wszyscy są zdziwieniu i zaskoczeni że autoryzowałem to sms-em. Wręcz twierdzą że to niemożliwe, dopiero gdy pokazałem sms-y to sami zwątpili. A policzyłem że przez ostatnie pół roku miałem kilkanaście autoryzacji sms-em kwot powyżej 20 000 zł. Niektóre duuuużo większe :-) To też trochę świadczy o procedurach bezpieczeństwa w banku :/

Raczej o bugach w systemie. Napisz reklamację, sam jestem ciekaw co odpowiedzą. Na reklamacje odpisują listem poleconym.

Mam token GSM, ale nadal nie mogę robić przelewów na kwotę powyżej 20k zł przez stronę www. Przechodzą tylko przez aplikację mobilną :/

Zaloguj się do serwisu www i tam w ustawieniach zobacz jaki masz limit dla www. Pewnie Ci pracownik go nie zmienił :P

Do aplikacji mobilnej są osobne limity, które tam możesz zmienić.

Rozwiązaniem w kwestii bezpieczeństwa jest Token GSM na starym telefonie bez androidów, windowsfonów itp. i bez połączenia z internetem. Natomiast konto Prestige jest faktycznie godne polecenia, zwłaszcza z uruchomionym programem "Rodzina i przyjaciele" - zawsze parę groszy wraca.