PowrótPowrót do strony głównej forum

Paysim orange aplikacja mbank3.0

Brak możliwości płatności kartą jak w temacie. Było wygodnie, bez posiadania fizycznej karty. Teraz nie można płacić, kiedy zostanie to naprawione?

Witaj Dredziu, obecnie nie będzie już możliwości korzystania z kart MasterCard PaySIM Orange. Zachęcamy do korzystania z AndroidPay. Pozdrawiam [KŁ]

Nie no to super. Pozbawiliście mnie po części dostępu środków do mojego konta, bo Pani w sklepie np nie wie jak obsłużyć blika. To co teraz mam zamówić normalną kartę tylko po to aby aktywować ją w telefonie? Śmieszni jesteście, nie potrzebna mi fizyczna karta! A na dodatek płacić 4 zet jeśli nie dokonam minimum 5 transakcji.

Na domiar złego, macie różne informacje, Pani na mlini powiedziała, że pracujecie nad rozwiązaniem problemu i że płatność taka zostanie jednak udostępniona. To jak to w końcu jest?

Pamiętaj, że każda nowość w mBank = mBurdel :)

Witaj Dredziu, przepraszamy za niepoprawna informacje dotycząca kart PaySim. Został zweryfikowany błąd, karty nie działają poprawnie w aplikacji 3.0, błąd będzie poprawiony niezwłocznie. Prosimy o cierpliwość. Nie mamy jednak podanego dokładnego terminu. Pozdrawiamy, Zespół mBanku