PowrótPowrót do strony głównej forum

Nowa aplikacja mobilna - powiadomienia

Mam 3 konta, powiedzmy A, B i C.
W starej aplikacji jako konto, gdzie widziałem stan konta przed zalogowaniem miałem konto B. I to zostało po zainstalowaniu nowej wersji ale nie wiem, gdzie teraz można to zmienić.

Powiadomienia zaś otrzymuję tylko z konta C. Akurat z tego konta nie chciałbym w ogóle otrzymywać powiadomień, ale fajnie by było, gdybym mógł ustawić otrzymywanie powiadomień do dwóch kont: A i B. W ustawianiach znalazłem tylko rodzaj powiadomień ale nie mogę znaleźć przypisanych im kont. Gdzie to się ustawia i czy można ustawić więcej niż jedno konto do powiadomień?

Witaj radeks11, aby zmienić ustawienia paska finansowego w aplikacji trzeba zmienić je w Ustawieniach w serwisie transakcyjnym a następnie po przejściu w Pasek finansów. Aplikacja pobierze dane z serwisu transakcyjnego. Pozdrawiamy, Zespół mBanku

1. Na pasku finansowym nie ma wyboru, stan którego konta mam widzieć przed zalogowaniem.
2. Nie mogę wykluczyć z paska finansów. Jak rozumiem nie mogę też wykluczyć tym samym konta (podstawowego, nie oszczędnościowego) z powiadomień?

3. Poza tym wczoraj zauważyłem, że powiadomienia dla przynajmniej jednego z kont, gdzie sądziłem, że nie działają - jednak potrafią czasem zadziałać. To dlaczego na dziesiątki operacji na koncie dostałem nagle jedno powiadomienie?

4. Czy powiadomienia mają jakiś okres ważności? Tzn, czy gdy nie będę miał dostępu do internetu przez dłuższy czas to dostanę zaległe powiadomienia?

Witaj radeks11, po zalogowaniu w serwisie transakcyjnym prosimy o wybranie opcji Ustawienia - Osobiste - Pasek finansów - Modyfikuj. Następnie z listy rozwijanej możesz wybrać rachunek, którego saldo ma Ci się pokazywać w aplikacji mobilnej. Po wybraniu danego konta wybierasz Zapisz. Jeśli nie masz wyboru rachunku prześlij nam zrzut ekranu z podaniem modelu telefonu i wersji systemu operacyjnego zainstalowanego na telefonie na adres: kontakt@mbank.pl Powiadomienia o danych zdarzeniach otrzymujesz do wszystkich rachunków. Powiadomienia powinieneś otrzymywać w momencie zlecenia/otrzymania przelewu bądź w momencie wykonania transakcji kartą. Powiadomienia nie mają okresu ważności. Otrzymujesz je w momencie zaistnienia zdarzenia. Jeśli masz problem z otrzymywaniem powiadomień złóż reklamację w sposób podany na naszej stronie pod linkiem: https://www.mbank.pl/pomo...

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zespół mBanku napisał(a):
> Witaj radeks11, po zalogowaniu w serwisie transakcyjnym prosimy o
> wybranie opcji Ustawienia - Osobiste - Pasek finansów - Modyfikuj.
> Następnie z listy rozwijanej możesz wybrać rachunek, którego saldo
> ma Ci się pokazywać w aplikacji mobilnej. Po wybraniu danego konta
> wybierasz Zapisz. Jeśli nie masz wyboru rachunku prześlij nam zrzut
> ekranu z podaniem modelu telefonu i wersji systemu operacyjnego
> zainstalowanego na telefonie na adres: kontakt@mbank.pl Powiadomienia
> o danych zdarzeniach otrzymujesz do wszystkich rachunków.
> Powiadomienia powinieneś otrzymywać w momencie zlecenia/otrzymania
> przelewu bądź w momencie wykonania transakcji kartą. Powiadomienia
> nie mają okresu ważności. Otrzymujesz je w momencie zaistnienia
> zdarzenia. Jeśli masz problem z otrzymywaniem powiadomień złóż
> reklamację w sposób podany na naszej stronie pod linkiem:
> https://www.mbank.pl/pomo...
>
> Pozdrawiamy,
> Zespół mBanku

Witam,
ja ze swojej strony chciałbym dodać, że powiadomienia nie działają w ogóle. Ani te o zdarzeniach na rachunku, czy płatności kartą, ani te o konieczności zatwierdzenia operacji mobilną autoryzacją. Wszystko mam ustawione prawidłowo. Autosynchronizacja również włączona. Telefon Huawei Y6. Android 5.1.1.

A szkoda bo to fajna i darmowa alternatywa dla powiadomień sms.

Pozdrawiam
Luks79

Witaj Luks, zgłoś nam te trudności w formie reklamacji. Sprawdzimy co jest przyczyną problemu.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.

Luks napisał(a):

> ja ze swojej strony chciałbym dodać, że powiadomienia nie
> działają w ogóle. Ani te o zdarzeniach na rachunku, czy płatności
> kartą, ani te o konieczności zatwierdzenia operacji mobilną
> autoryzacją. Wszystko mam ustawione prawidłowo. Autosynchronizacja
> również włączona. Telefon Huawei Y6. Android 5.1.1.
>
> A szkoda bo to fajna i darmowa alternatywa dla powiadomień sms.
>
> Pozdrawiam
> Luks79

Czy w ustwieniach Androida masz zaznaczone dla aplikacji mBanku "Zezwalaj na szybki podgląd powiadomień"?

p24 napisał(a):
> Luks napisał(a):
>
> > ja ze swojej strony chciałbym dodać, że powiadomienia nie
> > działają w ogóle. Ani te o zdarzeniach na rachunku, czy
> płatności
> > kartą, ani te o konieczności zatwierdzenia operacji mobilną
> > autoryzacją. Wszystko mam ustawione prawidłowo.
> Autosynchronizacja
> > również włączona. Telefon Huawei Y6. Android 5.1.1.
> >
> > A szkoda bo to fajna i darmowa alternatywa dla powiadomień sms.
> >
> > Pozdrawiam
> > Luks79
>
>
> Czy w ustwieniach Androida masz zaznaczone dla aplikacji mBanku
> "Zezwalaj na szybki podgląd powiadomień"?

A gdzie to znaleźć?

Dla aplikacji mBanku mam tylko takie ustawienia:
- Zezwalaj na powiadomienia: włączone
- Pierwszeństwo wyświetlania (wyświetlaj powiadomienia tej aplikacji z wysokim priorytetem i zezwalaj im na przerywanie innych procesów): wyłączone
Metoda powiadomień:
- Pasek stanu, banery, ekran blokady: wszystko 3 opcje są włączone.
Innych opcji nie ma.

Ustawienia-> Aplikacje->mBank->Powiadomienia

p24 napisał(a):
> Ustawienia-> Aplikacje->mBank->Powiadomienia

Tam jest tylko "Pokaż powiadomienia" i to jest też włączone.

Zespół mBanku napisał(a):
> Następnie z listy rozwijanej możesz wybrać rachunek, którego saldo
> ma Ci się pokazywać w aplikacji mobilnej. Po wybraniu danego konta
> wybierasz Zapisz.

1.
Nie rozumiecie. Mam trzy konta: Prywatne, Firmowe1 i Firmowe2. Dla każdego z nich muszę wybrać jeden rachunek zwykły i jeden oszczędnościowy. Z oszczędnościowego mogę zrezygnować, ze zwykłego nie. Rachunek zwykły musi być określony i nie ma opcji "Brak".

A ja nie chcę otrzymywać powiadomień np. z konta Firmowe2. Nie chce, ale muszę.

2.
Nadal nie wiem, gdzie obecnie się ustawia się stan którego konta ma być widoczny przed zalogowaniem.