powrótPowrót do strony głównej forum

100 zł do Biedronki za konto w Nest Banku

Wystartowała nowa promocja. Do wzięcia jest nagroda gwarantowana w postaci karty podarunkowej 100 zł na zakupy do Biedronki: http://bankobranie.blogsp...

Warunki proste. Wada: pula wniosków w promocji jest ograniczona.

O kurczę, pośpieszyłem się o 2 dni, a coś mi podpowiadało, żeby poczekać :(
A piwo można taką kartą podarunkową kupić? Czy wyłączone - tak jak i z innych promocji? ;>

Karta podarunkowa podobno ma być do wykorzystania na cały asortyment.

Co tam piwo, w stonce mają dobre portugalskie porto :-))).

Pozdr
k

Piwo i porto czy nie piwo i porto, to i tak stówka przeszła mi koło nosa - kartą podarunkową można kupować mleko i banany, a zaoszczędzoną kasę wydawać na co się chce.
Hmmm, może jeszcze da się odstąpić od umowy z nestem - i zgłosić się do tej promocji...

Popłoch był mały, większe zdziwienie - pracownicy nic o promocji biedronkowej nie wiedzą. Ale załatwić odstąpienie się udało - choć oczywiście skorzystali z tego, że mnie osobiście złapali - bo konto zakładałem przelewem - i trzeba było jeszcze zrobić kartę wzoru podpisu, xero dowodu oraz "formularz kontaktu" (normalnie bliskie spotkania 3. stopnia), jakby tego załączonego do umowy było mało (wszystko, co było na tym formularzu kontaktu było też na formularzu odstąpienia od umowy).
Logowanie do netu jeszcze mi działa, zobaczymy, jak długo.
Ciekawe swoją drogą, co by było, gdybym taki formularz wysłał pocztą - przecież przy zakładaniu konta przelewem nie mają mojego wzoru podpisu ani xero czy skanu dowodu...
Tak że zobaczymy, czy się na tą stówkę załapię - i czy za drugim razem dostanę taki sam id klienta (bo już zdążyłem go zapamiętać, nie mają logowania aliasem).

Moje konto działa do dzisiaj - dziś podczas rozmowy z partyline podobno poszło ponaglenie do "działu zajmującego się realizacją dyspozycji". Cuda - rzeczywiście ten bank jest śmieszno-straszny. Ale dobrze się przekonać, żeby nie żyć złudzeniami i tym boleśniej nie rozczarować się w razie potrzeby.

Dziś, po pogrożeniu w rozmowie Rzecznikiem Finansowym i złożeniu reklamacji, nareszcie nestowi udało się zrealizować moje odstąpienie od umowy - przestał działać dostęp do ST.
Przypominam - pismo złożone 24 sierpnia, zrealizowane 18 września.
Ciekawe, co (o ile w ogóle) odpiszą mi na reklamację - i czy uda mi się na następną promocję załapać, jako "nowiuśki" klient nesta.
Póki co czekamy na kod do biedronka na stówkę - warunki spełnione 2 (data transakcji) lub 6 września (data księgowania) - a kod mieli wysłać do 21 dni roboczych po spełnieniu warunków.
A potem zobaczymy, jak to jest w nescie ze "zwykłym" zamykaniem konta.