Stacji benzynowej bym nie liczył. Tu jest wolna amerykanka we Włoszech. Która kartą pojdzie i dlaczego to chyba nie wie nikt. Może być zależne od faz księżyca.
W automatach płacę gotówką i nie ryzykuję więcej jak 20-30 euro na raz.

mhipek napisał(a):
> Tydzień we Włoszech z Revolutem. Dwie skuchy - raz w pizzerii
> odrzuciło płatność ale zablokowało kasę z karty, dwa karta nie
> działa na stacjach benzynowych w automatach gdzie trzeba przed
> tankowaniem założyć blokadę do późniejszego rozliczenia
> faktycznie zatankowanego paliwa.
> Poza tym same plusy ....

Oprócz Revoluta miałem też kartę debetową Int.Kantoru Aliora. Revolutem płaciłem w sklepach i różnych knajpkach, a Aliora wykorzystałem tylko do wypłaty z bankomatu. A z samoobsługowymi stacjami benzynowymi miałem swojego czasu przeboje we Francji, gdzie nie można było płacić normalną kk Visa z WBK.

Pozdr
k

Płaciłem MC .... przy próbie płatności w automacie od razu jest komunikat na telefonie że nie obsługują płatności w stacjach ..

To może być ogólna przypadłośc samoobsługowych stacji benzynowych, tj. konfiguracji terminala. Coś takiego spotkało mnie podczas próby płatności kartą kredytową BZWBK we Francji. Musiałem odjechac spod dystrybutora i zatankowac na zwykłej stacji benzynowej. Po włożeniu karty do slotu, po jej sczytaniu, pojawił się komunikat, że transakcja nie może być dokończona i jest anulowana. W banku nie mozna było nawet złożyć reklamacji, bo nie było żadnego śladu w systemie.

Pozdr
k