Opcja utworzenia grupy zamkniętej na Fb mogłaby mieć sens... Jest sporo grup tematycznych, zamkniętych, czyli nowe osoby są przyjmowane na własną prośbę... Potrzebni bylibyby moderatorzy... czyli osoby przyjmujące ,a potem śledzące aktywność forum... Chyba nie jest to taki zły pomysł... Uczestnictwo w grupie zamkniętej może zmniejszyłaby niechęć do Fb...

a może jakieś po prostu forum? są jakieś strony które oferują fora za friko

arisza napisał(a):
> Opcja utworzenia grupy zamkniętej na Fb mogłaby mieć sens... Jest
> sporo grup tematycznych, zamkniętych, czyli nowe osoby są
> przyjmowane na własną prośbę... Potrzebni bylibyby moderatorzy...
> czyli osoby przyjmujące ,a potem śledzące aktywność forum...
> Chyba nie jest to taki zły pomysł... Uczestnictwo w grupie
> zamkniętej może zmniejszyłaby niechęć do Fb...

Sorry, ale ja w to nie wchodzę. Wspominałem, że twarzoksiążka, ćwierkacz, czy jakieś tam wielogramy mnie nie interesują ze względów ideologicznych. Zasługują na bojkot z pewnego prozaicznego powodu. CENZURA. Za komuny można było przewidywać, co było treścią antysocjalistyczną czy wywrotową.. Obecnie mamy do czynienia z iście orwellowską paranoją. Pod rozmyty szyld mowy nienawiści, ksenofobii, homofobii, islamofobii, xxfobii , można podciągnąc praktycznie wszystko, dzisiaj nie wolno krytykować Ministerstwa Prawdy z Orwella, jutro mową nienawiści będzie krytyka Ministerstwa Głupich Kroków Monty Pythona. Wystarczy.

Pozdr
k

Okej. Wróciłem z majówki i jutro lub pojutrze zapytam oficjalnie moderatorów forum ing, czy dopuszczają dyskusje i informacje użytkowników usługach bankowych niezwiązanych z ing. dobrze jakby Ci co maja tam konta wsparli - wypuszczę tutaj info jak zamieszczę posta.

Kayoo, co z tym linkiem bank.fora.pl czy jakoś tak - kto jest założycielem etc. coś wiesz o tym forum w aspekcie przetwarzania danych i bezpieczeństwa?

Na fb się nie piszę, mam tam profile zawodowe do reklamy ale unikam jak tylko mogę, wywaliłem z telefonu messengera - i dobrze mi z tym.

ps. koniec niniejszego forum nie musi być przyczyną złośliwości lub małostkowości mbanku (którego nie lubię i nie cenię) a może po prostu chodzi o RODO. mbank ma spore problemy z ochroną danych osobowych, więc ruch naturalny. Proponuje nie utyskiwać i wyżalać się, tylko sprawnie znaleźć alternatywą (choćby zastępczą) abyśmy nie stracili ze sobą kontaktu.

pozdr
pepto

pepto napisał(a):

> Kayoo, co z tym linkiem bank.fora.pl czy jakoś tak - kto jest
> założycielem etc. coś wiesz o tym forum w aspekcie przetwarzania
> danych i bezpieczeństwa?

Forum alternatywne założył jeden z mforumowiczów - creative i on tez tym administruje. Jedyne prawdziwe dane jakie musisz podać to konto mailowe, niezbędne do aktywacji. Jeżeli ktoś bardzo chce, to może oczywiście podać więcej, ja jednak nie mam takich exhibicjonistycznych potrzeb :-) i funkcjonuję. Jeżeli masz jakieś opory to możesz tam wejść jako gość i poczytać nasze posty. Spośród zarejestrowanych uczestników, jak na razie, wszyscy zachowali swoje nicki z tego forum.

Pozdr
k

Okej, skoro to creative założył to nie mam zastrzeżeń - bałem się, że dołączamy do jakiegoś już istniejącego forum.
Jestem już tam zalogowany, nawet wysmażyłem post w offtopic :-D
W związku z tym od dziś już tylko tam będę się pojawiał. Dlatego też, będę nawiązywał do niedokończonych tematów na tym forum już w nowym.