powrótPowrót do strony głównej forum

Cele oszczedzania.

Jak to teraz z tymi celami oszczedzania jest?Czy teraz kiedy bede chcial przelozyc srodki z jedego celu na drugi lub go zlikwidowac bede musial dzwonic na mlinie i sie tlumaczyc?

americanangell napisał(a):
> Jak to teraz z tymi celami oszczedzania jest?Czy teraz kiedy bede
> chcial przelozyc srodki z jedego celu na drugi lub go zlikwidowac bede
> musial dzwonic na mlinie i sie tlumaczyc?

A skąd pomysł, że będziesz musiał dzwonić i się jeszcze tłumaczyć?
Nic się nie zmieniło, korzystasz, wstrzymujesz i likwidujesz jak i kiedy chcesz m.in. przez internet.

Bo kiedy chce zamnknac cel przed czasem pojawia sie mi okienko "Aby zamknąć cel skontaktuj się z doradcą w placówce mBanku, Ekspertem online lub konsultantem mLinii."

Nikt nic nie doradzi?

americanangell napisał(a):
> Nikt nic nie doradzi?

Ok, mój błąd. Zamknięcie (likwidacja) celu jeszcze nie jest możliwa przez neta. Obejscie, by nie musieć kontaktować się z bankiem - wstrzymaj cel (działa przez net), przelej całą kasę na eKonto. Jak będziesz znowu chciał skorzystać wznowisz cel i zmodyfikujesz parametry.

Dodam, że przy okazji zmian związanych z mSaverem wprowadzono możliwość wykonania przelewu z i na konto celowe za pomocą przelewu wewnętrznego, co do tej pory nie było możliwe.

A czy współwłaściciel widzi już cel czy dalej jest to tylko dla jednego z nich?

d_v_d
mKlient

Dzieki,zrobilem tak jak mi poleciles.Mam nadzieje ze niedługo zrobia przycisk wlacz/wylacz cel.Wydaje sie mi ze jest to lepsza propozycja niz zawieszaj.
Juz myslalem ze bede musial dzwonic do konsulatana i wysluchiwac przy okazji jakie on to ma dla mnie i tylko dla mnie cudowne propozycje finasowe:)

emu napisał(a):
> A czy współwłaściciel widzi już cel czy dalej jest to tylko dla
> jednego z nich?

Już widzi :)

Czy zlecenie przelewu z konta na cel zostanie automatycznie zakończone po zakończeniu celu? Mam ustawioną datę końca celu na 31.01, tymczasem w kalendarzu widać płatność na ten cel również w lutym. To błąd kalendarza, czy trzeba ręcznie wstrzymywać cel po jego zakończeniu?

Kolejna sprawa: kwota miesięczna, która wyświetla się nad szczegółami celu to jak rozumiem suma, którą powinienem odkładać, aby osiągnąć cel. Tymczasem wygląda na to, że nie uwzględnia ona bieżącego miesiąca - mam płatność automatyczną ustawioną na dzień 28 danego miesiąca, suma "rat" daje kwotę wyższą o jedną ratę. Na dodatek suma nie odświeża się po ręcznym zasileniu celu - trzeba kliknąć "modyfikuj", a potem zapisać cel, aby odświeżyć kwotę.

Kolejna sprawa: ekran nadchodzące płatności - kliknięcie na płatność celu powoduje wyświetlenie błędu.

Bardzo podoba mi się cały ten mechanizm, póki co wygląda jednak na mocno niedopracowany :(