powrótPowrót do strony głównej forum

Kłopoty z db.

W weekend wielka przerwa związana z wyłączniem starego i dobrego systemu - i dziś musiałem ostro kombinować, żeby zrobić przelew. Pomogło dopiero użycie trybu prywatnego w firefoxie. Miał ktoś podobne problemy?

Wykonywałem wczoraj dwa przelewy wewnętrzne i nie było problemów. Win10, Opera 49.0. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić w takiej sytuacji to wyczyszczenie cache i historii. Jest to o tyle prawdopodobne, bo piszesz, że zadziałało w trybie prywatnym.

k

Czyszczenie cache było - pomogło o tyle, że coś się zaczęło na tej stronie pokazywać, ale to tyle.
Cóż - póki co metodą jest tryb prywatny, może pomoże to komuś, komu też przestanie działać - u mnie firefox 45.8 (co ciekawe db podaje, że minimum 46.0 - ale u mnie i na 57 była kiszka - tzn. udawało się zalogować, ale przelewu nie dało się zrobić - i na innym użytkowniku i na innym komputerze też).
A próbowałeś modyfikacji szablonu - konkretnie domyślnej kwoty? U mnie tylko lata na górze niebieska kreska. I nie jest to problem z hasłami SMS, jak ostatnio, bo np. na przelew zwykły przychodzą.