powrótPowrót do strony głównej forum

Animowane logo mBanku w serwisie transakcyjnym

Chyba was już całkiem pogięło żeby w serwisie transakcyjnym coś takiego zrobić.

mBąku, nie przejmuj się, ten klient i tak was kocha (choć niewykluczone, że miłością typu BDSM), miał się wynieść już 7 lat temu, podczas "afery przelewowej" - i nic z tego, nadal dostęp do ST ma, więc i jakieś usługi ;P

@drutkow1: Nie cierpię tego banku, konto mam tu jeszcze tylko dlatego że muszę, a każdemu logowaniu (czy to z aplikacji mobilnej czy to z serwisu transakcyjnego) towarzyszy solidna porcja inwektyw. Nie korzystam już z żadnych usług oprócz kilku przelewów miesięcznie, zabrałem również stąd wszystkie moje oszczędności. Pozdrawiam.

Mi się animowane logo podoba. Bach!

@blindoln: Gratuluję, w nagrodę otrzymujesz talon na balon. Animowane elementy na stronach przyciągają uwagę i dlatego należy ich unikać. Ale mBank już dawno przekonał mnie do tego, że jest na bakier z "usability".

Zapewne umieścili go właśnie w tym celu, by przykuwał uwagę.
Cóż, ST mBąka to jest gra komputerowa, dlatego go nie używam, choć czasami przychodzi mi na myśl zrobić mBąkowi na złość i wysyłać przelewy rachunków właśnie z niego, żeby za to płacił, ale póki co skutecznie mnie do tego zniechęcają skomplikowaniem procedury i pasiastością.
A co zmusza do tego Ciebie? Plus do posiadania konta?
Przychodzą mi na myśl tylko kontrahenci (zapewne dość ekscentryczni), bo do nieszczęść w postaci kredytów bank ma obowiązek otworzyć konto techniczne.

wyczes napisał(a):
> Chyba was już całkiem pogięło żeby w serwisie transakcyjnym coś
> takiego zrobić.

Problemy pierwszego świata...

Mnie się podoba!

wyczes napisał(a):
> @blindoln: Gratuluję, w nagrodę otrzymujesz talon na balon.
> Animowane elementy na stronach przyciągają uwagę i dlatego należy
> ich unikać. Ale mBank już dawno przekonał mnie do tego, że jest na
> bakier z "usability".

To naprawdę straszne. Myślę, że powinieneś złożyć pozew. ;)

wyczes napisał(a):
> Chyba was już całkiem pogięło żeby w serwisie transakcyjnym coś
> takiego zrobić.

Też mi się to błyskające logo rzuciło w oczy! Najpierw chciałem zablokować ad-blokerem, ale potem zauważyłem, że jak się przesunie ekran lekko w dół, to wszystkie potrzebne przyciski widzę, a oczojebne logo znika! :)

wyłączyłem odtwarzanie animowanych obrazków w przeglądarce i jest ok... jak kogoś rozpraszają, to polecam ;-)
inna sprawa, że mbank odważył się w tak spolaryzowanym poglądowo kraju wrzucić użytkownikom do systemu logo organizacji przez wielu nie lubianej (delikatnie mówiąc) ;)