powrótPowrót do strony głównej forum

Giełda2 - wygasanie sesji

Witam,
W wersji Giełda1 notowania giełdowe pojawiały się w osobnym oknie co skutkowało tym, że możliwe było obserwowanie notowań w tymże oknie. W wersji Giełda2 notowania są w oknie głównym i przez to po kilkuminutowej nieaktywności sesja mBank w przeglądarce IE jest zamykana z komunikatem "Przykro nam, Twoje połączenie z bankiem wygasło. Zostałeś automatycznie wylogowany" Czy możecie coś z tym zrobić tak, aby działało jak w wersji Giełda1? Proszę się nie martwić o kwestie bezpieczeństwa - mam pełną swiadomość, że przy nawet chwilowym odejściu od komputera należy go zablokować Ctrl+Alt+Del.


Chyba można:
https://www.mbank.pl/info...

Pozdrawiam

Marek


Dzięki za wskazanie gdzie i jak można to wyłączyć.
Opis tego ustawienia jest następujacy:
"Jeżeli korzystasz z usługi eMAKLER i jest dla Ciebie niewygodny fakt, że po 20 minutach pozornej bezczynności (np. oglądasz tylko notowania) system automatycznie Cię wyloguje, tutaj możesz tę opcję wyłączyć. Zanim jednak wyłączysz opcję automatycznego wylogowania, musisz mieć świadomość, że wiąże się to ze znacznym obniżeniem poziomu bezieczeństwa. Im dłużej Twoja sesja w systemie transakcyjnym pozostanie aktywna, tym większa szansa na to, aby ktoś uzyskał nieautoryzowany dostęp do Twoich pieniędzy. Dlatego mBank nie zaleca stosowania tej opcji. Wybór należy do Ciebie."

Nie ma nic o tym, że ustawienie to jest ważne tylko do końca dnia, jak podane jest pod linkiem, który wkleiłeś, niemniej dobrze, że jest taka możliwość.
Jeszcze raz dzieki,
Pozdrawiam,
Rafał

EDIT: Zmieniam to ustawienie na "włączone", dostaję SMSa autoryzacyjnego, zatwierdzam i... ustawienie przełącza się z powrotem na "wyłączone" Coś nie działa :-) Nie jestem zdziwiony...