powrótPowrót do strony głównej forum

Voucher Biedronka z promocji mBanku i Agory

Dostałem przed chwilą maila z informacją "Gratulujemy!

Uczestniku, zostałeś zakwalifikowany do otrzymania Nagrody w promocji "Same korzyści na Bank– edycja 2" organizowanej przez Agorę SA i mBank SA!
Abyś mógł korzystać z Nagrody – elektronicznego vouchera o wartości 100 zł na zakupy do sieci Sklepów Biedronka, prosimy o zalogowanie się do aplikacji promocyjnej pod adresem https://samekorzysci2.zpr... i pobranie unikalnego 13- cyfrowego kodu. "

Zalogowałem się na stronie i nie ma nic poza taką stroną: https://s18.postimg.org/5...

Nic tu nie jest linkiem, ani liście, ani zielona strzałeczka. O co chodzi? Ten sam ekran w zakładce "Korzyści".

Lepiej zmień hasło, póki jeszcze masz kasę na koncie.

:) Maila od Agory się spodziewam, także to nie przekręt. Bez obaw, ale vouchera brak.

drutkow1 napisał(a):
> Lepiej zmień hasło, póki jeszcze masz kasę na koncie.

strona szyfrowana więc raczej nie fraud, a mbank miał taką promocję.

Dostałem wczoraj odpowiedź z Agory: "Szanowni Państwo,

z przyczyn technicznych kod do sieci sklepów Biedronka będzie dostępny do pobrania najpóźniej w sobotę, 27 stycznia.
Za utrudnienia przepraszamy."

Sprawdzam dziś i jest numer 13-cyfrowy. Spisuję i idę na zakupy do Biedronki. Na kasie nie mają takiego sposobu płatności, jaki im sugeruję czyli "numer vouchera". Kierownicza też nic nie wie. Na kasie tworzy się kolejka. Zapłaciłem kartą i w domu sprawdzam o co chodzi. Pod kodem znajdują się "OGÓLNE WARUNKI REALIZACJI KODÓW ELEKTRONICZNYCH" - otwiera się pdf z "OGÓLNE WARUNKI REALIZACJI KODÓW ELEKTRONICZNYCH
W SIECI KIN HELIOS". No i wszystko jasne - zamiast vouchera do Biedronki dostałem do kin Helios.

Profesjonaliści z tej Agory!!!

Narzekasz. Już pisałem na forum, jak tym płacić - dowiedziałem się na infolinii biedronka po pierwszym failu.
Po zeskanowaniu zakupów kasjer wpisuje numer i naciska "klawisz" PLU.
I albo jest całość zapłacona, jeśli rachunek mniejszy niż suma pozostała "na kodzie" albo to, co pozostało (w tym całość) odejmuje się od rachunku.
Dostajesz też wydruk potwierdzenia zapłaty kodem - jest na nim kod oraz suma, która ew. po zapłacie pozostała (kod jest wielorazowy).

Kurza twarz. W którym miejscu wbija ten kod? Skanuje produkty, wpisuje kod i PLU (cokolwiek to znaczy)? Dzięki.

13 cyfrowy kod kasjerka wbija bezpośrednio po zeskanoweaniu ostatniego artykułu, tak jakby to był kod z artykułu i na koniec PLU

Dziękuję!