powrótPowrót do strony głównej forum

To już rzeczywiście koniec forum?

Cóż zrobić. Szkoda by było tracić wspólny kontakt. Tak na szybko mogę zaproponować przejście do forum ING, jestem tam zalogowany - o coś tam kiedyś podpytywalem. Miejsce sympatyczne i życzliwe, choć nie wiem czy jakikolwiek admin jest w stanie znieść nasze dywagacje :-D. No ale spróbować warto: https://spolecznosc.ingba...

Może to słuszna decyzja. Ostatnio forum - jeszcze kilka lat temu pełne ludzi - stało się rachityczne i umierało śmiercią naturalną. Więcej aktualności i komentarzy można spotkać na blogach finansowych. Jest jeszcze kilku żelaznych dyskutantów ale stara gwardia już odeszła.

Cóż pozostaje - jedynie zapalić świeczkę [*] - i cieszyć się, że to tylko świeczka, a nie reaktor płonie - rocznicę dobrego wydarzenia wybrano na ogłoszenie tej wieści.
Ciekawe, czy na twarzoksiążce jest cenzura - z resztą tak naprawdę skomplikowanie korzystania z forum jest porównywalne z tym z twarzoksiążki, a jak ktoś japy nie chce pokazywać to zawsze może sobie dodatkowe konto tylko na trollowanie mBąka założyć.
Trzeba tam będzie przy okazji zajrzeć, choć obawiam się, że może być ciężko o znalezienie istotnych informacji w zalewie pierdółek.

A zawsze jeszcze pozostaje pl.biznes.banki - można korzystać przez google groups
https://groups.google.com...
logowanie tym samym loginem i hasłem jak do wszystkich innych kont google (w tym np. google play), więc pewnie nawet łatwiej niż na forum mBąka.

Portale społecznościowe nie interesują mnie, bo bojkotuję je z, powiedzmy, przyczyn ideologicznych. Jestem zarejestrowany na forum ING pod tym samym nickiem, ale o ile pamiętam to admin nie życzy sobie innych tematów, które tutaj poruszamy niż sprawy związane z ING. Nie wiem, czy istnieje jakaś alternatywa dla tego, co mamy tutaj. Może Fly4Free w części poświęconej płatnościom?

Pozdr
k

Też jestem pod tym samym nikiem na forum ing. Możemy kayoo przetestować. Swego czasu rozmawiałem z kimś na temat ofert konkurencji i nie było bana ze strony admin - ba, nawet dostałem osobiste zaproszenie na zjazd społeczności ing, z którego nie skorzystałem :-P W końcu takie forum to kpoalnia wiedzy dla banku-gospodarza na temat preferencji klientów...
Czas na działanie, bo już jest info na górze, że 23 maja znikamy.
Blogi różnej maści odpadają dla mnie, bo zarabiają na reklamowaniu, w najgorszym wypadku może ta grupa, o której drutkow wspomina - tyle, że nie chcę logować się swoim googlowym kontem :-P.
Podsumowując, skłaniam się do podjęcia próby w ing, z wygody. Spróbuję Cię wywołać kayoo w forum ing, może jutro i coś sobie zagadamy - może tak być?

A ja się dziwiłem czemu to zniknął link do forum ze strony głównej mBanku. Też zaglądam na grupę dyskusyjną google banki, ale i tam od jakiegoś czasu zamiera dyskusja, wszędzie tylko facebook i twitter z których nie korzystam.

@pepto
Zapomniałem niestety hasła do swojego konta ING, więc zarejestrowałem się na nowo jako kayoo_bis.

Pozdr
k

Z jednej strony dziwi mnie, że mBank tak długo z tą decyzją zwlekał. Lata świetności to, ale i nie tylko to forum ma dawno za sobą. Z drugiej, wiadomo, sentyment pozostaje. Myślę, że to było nieuniknione.

[*]

blindoln napisał(a):
> Z jednej strony dziwi mnie, że mBank tak długo z tą decyzją
> zwlekał. Lata świetności to, ale i nie tylko to forum ma dawno za
> sobą. Z drugiej, wiadomo, sentyment pozostaje. Myślę, że to było
> nieuniknione.
>
> [*]

Z sentymentów mB już dosyć dawno mnie wyleczył. Forum traktuję stricte użytkowo, a wiedza wielu forumowiczów ułatwia mi poruszaniu się w gąszczu krajowej i nie tylko bankowości. Zresztą uzyskiwałem tutaj też pomoc w sprawach informatycznych, bo jest to Tożsame z bankowością wirtualną.

Pozdr
k

Ostatnio faktycznie rzadko tu zaglądałam... z różnych przyczyn...
Ale szkoda :-(
Wszystkim uczestnikom dzielącym się swą wiedzą bardzo dziękuję. Wiele się od Was nauczyłam, sporo z tej wiedzy wykorzystałam w praktyce.
[*] dla Forum...