powrótPowrót do strony głównej forum

""" NAJLEPSZE LOKATY """ BGŻOptima , Getin online a może inne BANKI ???

Z pewnością jest wielu z was """ ja także """ którzy uwielbiają coś naszkrobać i odłożyć sobie na boku i np: zakładając lokate na wysoki procent no chyba że któryś bank da podobny procent lub większy na koncie oszczędnościowym jak np: obecnie BGŻOptima 6.50% do kwoty 40 tys zł powyżej tej kwoty oprocentowanie 5.80%.i potem logując się na swoje konto i patrzeć jak nasze " pieniążki sobie rosną i rosną " hmm od razu minka jest zadowolona. Słuchajcie mam obecnie 6 kont w różnych bankach i połowa z nich to jeszcze zarabiam na nich. Wymienie kilka np:
1. konto bieżące w eurobanku " PRESTIGE " oprocentowane na 3.50% i dostaje zwrot 1% od każdej tranzakcji i tylko przeleje sobie 3 tys zł i już nie płące za konto 19 zł ,zapłace kartą 3 razy w miesiącu i już nie płace za karte płatniczą 1.95 zł
2. dobre konto w millennium 3% zwrotu max 50 zł można szarpnąć
3. konto w BPH bank daje nawet 300 zł tylko trzeba w ciągu 3 miesiący zapłacić kartą i co miesiąc robić przelewy z naszych kont kożę być tylko z innego banku niż BPH na kwote powyżej 7500 zł i po trzech miesiącach premia wpływa na konto aha konto kosztuje 9.99 zł ale po trzymam je puł roku i na czysto zarobie 240 złi zamykam konto ! PROSTE
4. Dwa tygodnie temu otworzyłem sobie konto oszczędnościowe w BGŻOptima i mam 6.50 % i 5.80% ale mnie by interesowały lokaty od 6.20 % przykładowo do ponad 7 % i powiedzmy na 6,12miesięcy a chciałem lokate bezkarną założyć ale tylko można otworzyć w czasie otwierania konta i dla nowych klientów i lipa::: bank działający w oszczędzaniu to powinienen dawać prawie najlepsze lokaty albo być mocno w czołówce a tu widze klapa .
5. Dzisiaj założyłem sobie lokate w bank """ GETIN online """ lokata na 6.25% do dzisiaj można ją zakładać na okres 4 miesięcy ze stałym oprocentowaniem i także założyłem lokate na start na 7.50% na okres 2 miesięcy do 10 tys zł i teraz wchodze sobie na strone GETIN online " logując się " i to świetnie jest zrobione wręcz profesjonalnie chodzi mi o strone getinu hmmm piękna strona i pokazuje same lokaty lub konta które mam nie aktywne i na dole lokaty na jaki okres itp strona sto razy lepsza niż w moim BGŻOptima ! I teraz nowość zakładająC dzisiaj lokate na start na 7.505 i lokate na 6.25% jak wejde sobie w " lokaty " to pokazuje ile średnio jest oprocentowanie tych owych dwóch lokat i w moim przypadku uwaga uwaga """ aż 6.88 % """ aha bym zapomniał getin co chwile daje jakieś lokaty i mile zaskakuje z dużym oprocentowaniem więc trzeba korzystać i teraz tak ? Mam konto w BGŻOptima i GETIN online i teraz który będzie dawał większe oprocentowanie na kontach ,lokatach to tam będe wskakiwał hmm śmieje się >>> jak " z kwiatka na kwiatek " i wszystko mam darmowe w tych obu bankach. INTERESUJĄ mnie lokaty od 1,2,3,6,12,24 miesiące z jak najwyższym " % ".
POZDRAWIAM TYCH CO UWIELBIAJĄ JAK JA OSZCZĘDZAĆ I ZARABIAĆ !

Ale zapomniałeś, że dzisiaj (i jak narazie) tylko dzisiaj Idea Bank daje 6,5 % na lokacie 4 miesięcznej. To chyba jednak nieco lepiej jak w Getinonline. Ja osobiście zamiast 6,25% w Getinonline na 4 miesiące, to wolę 6,2 w Aliorze na 6 miesięcy z możliwościa likwidacji w każdym momencie, bez utraty odsetek. A jeśli chodzi o Eurobank to tam też mam konto ale zwykłe online i bez żadnej opłaty. Też jest zwrot za zakupy, więc zakładanie Prestige jest przesadą, bo nic nie daje a trzeba przelewać 3 tys. miesięcznie. Więc Twoja wyliczanka jest niezbyt precyzyjna i niezbyt kompletna.

Podobnie ja Przedmówca wolę przeczekać ten okres w Aliorze, a nie blokować środki na rok w getinowych "marzeniach" (i znowu głupia nazwa) w tej niepewnej sytuacji rynkowej. Co do oferty Getinu, to pamiętaj że trafiasz do bazy danych klonów i wkrótce zaczniesz dostawać zaproszenia do Fajansa, gdzie będą Ci wciskać swoje plany systematycznego oszczędzania.

Ja się nie dam w ciu .l .a > zrobić >>> a jak czegoś nie rozumie to nie wchodze w to np lokaty na wysoki procent z funduszami 50 / 50 > odpada ! Dziś Getin online znowu nowa oferta na 12 miesięcy i 6.40% czyli czołówka. Sandander oprocentowanie6.50% na 15 miesięcy i kredyt bank na 6 miesięcy na 6.50% no albo jak ktos woli długie lokaty do FM bank ma super oferte na 24 miesiące na 6.50% ze stałym oprocentowaniem,meritum bank na 9 miesięcy na 6.60%

a może Toyotabank : 6,5 % na 13 dni?

Też dobra oferta baaa gdzie w necie nie wejde to ukazuje się ta oferta 6.50% na 13 dni hmm troche mnie to już denerwuje ! Trzeba poczekać na największy czy jeden z największych banków świata który już nie bawem przedstwi oferte; Ciekawi mnie jakie konta i szczególnie lokaty jakie przedstawi ?

China Development Bank Corporation jest największym bankiem na świecie – zgromadzona w nim gotówka ma równowartość 2 bilionów dolarów, czyli plus minus 10% tego, co posiadają wszystkie banki w Polsce razem wzięte. Obrazuje to skalę tego, że do naszego kraju ma zamiar wkroczyć prawdziwy gigant bankowości. Łooooł aż mnie ciarki przeszły że to taki GIGANT ! Jak wejdzie na polski rynek to raczej powinienen czymś skusić klientów .

anty_integralny napisał(a):
> A jeśli chodzi o Eurobank to tam też mam konto ale zwykłe online i bez żadnej
> opłaty. Też jest zwrot za zakupy, więc zakładanie Prestige jest
> przesadą, bo nic nie daje a trzeba przelewać 3 tys. miesięcznie.

Ojjj, chyba mijasz się z prawdą. Na zwykłym koncie online masz zwrot w wysokości 0,5% a na Prestige w wysokości 1%. Dodatkowo bankomaty na całym świecie są darmowe. Więc trochę daje.

Halo : Dziś bardzo atrakcyjną oferte przedstawił MERITUM BANK podnosząc oprocentowanie lokat między innymi
- 6 miesięcy na 6.40%
- 12 miesięcy na 6.60%
Maritum podniósł % o 0.40% czyli ładnie

Nadal możesz oszczędzać bez podatku! 5,67% bez podatku to tyle co 7 % z podatkiem - konto oszczędnościowe IKE + ROR w Getin bank >>> dziś przechodziłem obok i o dziwo w środku masa ludzi jakby coś mieli za darmo rozdawać. hmm czyżby ludzie masowo się na to łapali ? cała placówka getinu oblepiona reklamami 7 %.

A czy ktoś próbował 9% na 2 mies. w neobanku:
http://www.neobank.pl/dla...

Stopy w góre a lokaty w dół ! np: w Tojota bank lokata na 13 dni była na 6.50% obecnie 6.25% i Getin online lokata na 4 miesiące było na 6.25% a obecnie 6.15%