PowrótPowrót do strony głównej forum

Hasła jednorazowe przysyłane bez zamówienia

Jak to się dzieje, że przysyła się hasła bez zamówienia ?
Mam dopiero 40 haseł wykorzystanych. Chciałam przejść już na SMS-y. A tu przysłali mi hasła i obciążyli rachunek kwotą 5 złotych.
Co za chamstwo.

Witaj
Re,

Jeśli miałaś uruchomioną usługę automatycznej wysyłki list haseł jednorazowych, wówczas po wykorzystaniu 40 hasła z listy obecnej (nie posiadałaś nieaktywnej listy zapasowej), automatycznie jest zamawiana i wysyłana do Ciebie kolejna lista haseł jednorazowych.
Aby zrezygnować z automatycznej wysyłki list, zapraszam do kontaktu z mLinią, wówczas operator będzie mógł przyjąć również dyspozycję, przejścia na hasła smsowe, które są bezpłatne.

Pozdrawiam
Łukasz

No coś ty? Mnie za kartkę papieru, której nie zamawiałem pobrali 19 zł. Zwykle zamawiałem sam hasła. Telefonu komórkowego na hasła nie muszę posiadać, więc reklamy o koncie za 0 zł to jakiś bullshit.

I po to odgrzewać wątek sprzed 5 lat? Z haseł z kartki korzystałem w przeszłości w mBanku, Raiffeisenie i PKO. Każdy przesyłał listę gdy wykorzystało się konkretną liczbę haseł ze starej listy. To żadne novum. Zresztą żeby korzystać z haseł z listy trzeba być naprawdę ryzykantem (albo nic nie mieć w banku, wtedy to nie ryzyko).

I pomyśleć, że gdy się pożegnałem z mBankiem wyrzuciłem dwie całe niewykorzystane listy haseł. Przed wprowadzeniem opłat zamówiłem maksymalną ilość, czyli pięć, a jako, że wykonywałem głównie przelewy zdefiniowane i zaufane, korzystałem z tych list rzadko. Tyle kasy poszło do pieca :-).

Pozdr
k

Może pośpieszyłeś się z wyrzucaniem, bo kto wie, może jeszcze do mBąka wrócisz - a nawet jeśli rozwiązałeś umowę o prowadzenie rachunków, to o bankowość elektroniczną pewnie nie - bo to jest mega trudne zadanie, nie wiem, czy osiągalne dla zwykłych śmiertelników, czy może jedynie dla Wielkich Przedwiecznych...
W każdym razie nawet po zamknięciu wszystkiego pozostaje na zawsze login i właśnie listy haseł.
Czy pozostaje ta, która była aktywna w momencie zamykania rachunków, to na dwoje babka wróżyła, bo mi aktywną skasowali (ale zostawili dwie nieaktywne), a żonie, kilka dni później, zostawili, i nawet pozostała ta lista aktywna mimo zmiany autoryzacji na hasła sms...

Po to, żeby podobnym jak ja uświadomić, ile do "darmowego" eKonta kosztuje kartka papieru. A za następne 10 lat, jak mi przyślą kolejną i zapłacę 150 zł, też o tym napiszę.